Portal z ofertami/zleceniami napisania prac licencjackich

Postautor: JajoBajo » 13 lut 2017, o 04:55

Cześć, jestem absolwentem praktycznie 3 kierunków ( 2 licencjaty i sama magisterka z jeszcze innego). Żadne z nich nie były jakieś bardzo życiowe, raczej hobbistycznie je traktowałem, bo i tak od samego początku pracuję pomagając ojcu w firmie. Chciałbym jednak wykorzystać jakąś wiedzę z tych moich 6 łącznie lat studiowania i za najpraktyczniejszą uznaję pisanie prac naukowych. Tak więc chciałbym się zaoferować na jakimś portalu, z jakich dziedzin jestem gotów pisać i zarobić na klientach zainteresowanych propozycją. Jest taka witryna? Oczywiście legalna :)
Awatar użytkownika
JajoBajo

Postautor: ObertasONA » 13 lut 2017, o 06:46

A kto ci zabroni napisania pracy na jakiś temat? Czy ktoś to wykorzysta przedstawiając jako własne, to już sprawa jego osobista, tobie nic do tego i nic ci nie można zarzucić z punktu widzenia prawa. Właśnie prawo studiuję, więc coś o tym wiem ;) hehe
ObertasONA

Postautor: BratanekSiostrzeńca » 13 lut 2017, o 08:07

Znam http://twojredaktor.pl/. Trochę inaczej to działa, niż ty pisałeś. Po prostu możesz się tam zarejestrować jako potencjalny redaktor prac licencjackich, magisterskich, podyplomowych albo czego tam chcesz, a z kolei jak ktoś potrzebuje, to wypełnia formularz przez który się zgłasza zlecenie. Wtedy ty dostajesz powiadomienie, że ktoś szuka czegoś z zadeklarowanych przez ciebie dziedzin i się do niego zgłaszasz, proponując stawkę. Znam to tylko z punktu widzenia klientki, ale w moim przypadku poszło bardzo sprawnie wszystko, także polecam.
BratanekSiostrzeńca

Postautor: JajoBajo » 13 lut 2017, o 10:08

O, to jest genialne w swojej prostocie! Ten twojredaktor.pl to jest właśnie to, o co mi chodziło. Dzięki też koleżance wyżej za ekspresową poradę prawną ;)
Awatar użytkownika
JajoBajo

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Szkoła, kursy i szkolenia