A jakie wy macie oświetlenie w domu?

Postautor: JerryT » 10 lip 2018, o 08:25

Modną rzeczą są lampy vintage. Wiele wiem o tych rzeczach, bo moja partnerka jest dekoratorką mieszkań i co chwilę słyszę o rozmaitych rozwiązaniach w meblowaniu. Ostatnimi czasy dostała istotne zlecenie i pragnęła połączyć klasyczne lampy z innowacyjnym wnętrzem. Chodziła wściekła, bo przenigdzie nie mogła odnaleźć odpowiednich lamp. Chciałem jej pomóc. Więc w Yahoo wystukałem odpowiednie hasła i trafiłem na pewną stronę sieciową, na której znalazłem piękne lampy. Ależ Kinga była zachwycona. Od razu zamówiła. W przeciągu dwóch tygodni wykonała zlecenie. Otrzymała bardzo dobre opinie. :)
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: favela » 10 lip 2018, o 11:17

Obecnie co niemiara społeczeństwa kusi się na nowoczesne połączenia. Wiem to z własnego przykładu. Ostatnio chciałam zrobić takie zespolenie. Od zawsze podobały mi się ładne lampy. Dlatego wymyśliłam, że połączę tradycyjną lampę vintage z nowoczesnym wnętrzem mojej chaty. A dodatkowo bardzo spodobały mi się lampy loftowe. Uznałam, że coś tego rodzaju mogę dać do swojego biura. Na pewno będzie to ładna dekoracja. Możliwe, że z czasem jeszcze zmienię oświetlenie w całej chacie, ale obecnie niech pozostanie po staremu. :P
favela

Postautor: ogoorek » 10 lip 2018, o 13:01

Powstało mnóstwo sposobów na danie ciekawego oświetlenia do mieszkania. Dużo osób decyduje się na różnorodne połączenia. Fajną rzeczą są nietuzinkowe lampy podłogowe stojące. Tego typu lampę wstawiłem do swojego pokoju dziennego. Muszę stwierdzić, że to świetne rozwiązanie jak pragniemy światła, a lampa sufitowa daje zbyt dużo blasku. Poza tym ostatnio robiłem remont łazienki i zdecydowałem się na oświetlenie LED sufitowe. Początkowo rozmyślałem o lampach sufitowych, lecz mój przyjaciel polecił mi takie rozwiązanie. Świetnie, że go posłuchałem, gdyż z takim pomysłem o wiele łatwiej się funkcjonuje, a poza tym takie oświetlenie w łazience jest wygodniejsze. :P
ogoorek

Postautor: ObertasONA » 10 lip 2018, o 13:45

W tym czasie wiele spółek poleca nam różnorodne oświetlenia, zaczynając od wiszących zamykając na podłogowych. Ostatnimi czasy wymienialiśmy oświetlenie w naszym domu. Ogromną uwagę zwróciliśmy na dobre światło łazienki. To dla mojej rodziny miejsce wyciszenia, długaśnych kąpieli. Dlatego wymyśliliśmy, że zafundujemy sobie tam wydajne oświetlenie sufitowe LED. Stwierdzę, że byłam zadowolona z takiego rozwiązania. Na dodatek zmieniliśmy również oświetlenie w korytarzu i sypialni. Przyznam szczerze, że dzisiejsze lampy są ładne. Kiedyś nie było takiego wyboru. :)
ObertasONA

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Wnętrza i remonty