Oszczędna wentylacja w Lublinie – jak ograniczyć koszty?

Postautor: ognistyTom42 » 7 sie 2017, o 02:13

Mam niewielką firmę, która zajmuje się naprawą wszlkiego rodzaju silników przemysłowych. Działamy na pełnych obrotach i chcemy przystosować kolejny budynekj do naszych potrzeb, ale bardzo drogie okazały się systemy wentylacji. Praktycznie od nowa musiałbym budynek stawiać, a na to mnie nie stać. Może znacie jakąś firmę, która robi systemy wentyalcyjne i pomaga ograniczyć koszty ich utrzymania.
Awatar użytkownika
ognistyTom42

Postautor: YesWeCanON » 7 sie 2017, o 02:56

Sprawa jest prosta, potrzebujesz mechanicznej wentylacji, która akurat w przypadku tego rodzaju działalności sprawdzi się na sto procent. Wszystko co niepotrzebne zostanie wydalone na zewnątrz, a Ty i Twoi pracownicy będą mogli pracować we właściwym otoczeniu. Pamiętaj wentyalcja mechaniczna...
Awatar użytkownika
YesWeCanON

Postautor: miniona » 7 sie 2017, o 04:11

W każdy warsztacie powinna taka wentylcja być zamontowana...
miniona

Postautor: ognistyTom42 » 7 sie 2017, o 05:19

No dlatego szukam kogoś, kto dobrze zaprojektuje i zrobi cały system, bo jak na razie udało mi się poszukać jakiegoś amatora, który stwierdził, że koszty będą ogromne...
Awatar użytkownika
ognistyTom42

Postautor: ogoorek » 7 sie 2017, o 05:44

Koszty na pewno nie będą ogromne, jeśli zdecydujesz się na tą firmę http://www.romanek.pl/oferta/wentylacja, która obsługuje zarówno małe firmy, jak i dużych przedsiębiorców. Robią wentylacje w Lublinie od wielu lat i to doświadczenie procentuje w jakości wykonania no i cenie za projekt i wykonanie.
ogoorek

Postautor: ObertasONA » 7 sie 2017, o 08:01

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że dobrze zaprojektowana wentylacja może przynieść bardzo duże oszczędności, jeśli chodzi o ogrzewania budynku. Na pewno nie ma wtedy dużej ucieczki ciepłego powietrza na rzecz wyziębiania budynku. To się wymiernie przekłada na oszczędności gotówkowe.
ObertasONA

Postautor: stożkowa41 » 7 sie 2017, o 09:08

Zdecydowanie potwierdzam, po zmianie wentyalcji na mechaniczną okazało się, że nie trzeba już otwierać drzwi, okien i tak dalej, dzięki czemu nie trzeba dokładać do kosztów utrzymania. Jeśli ktoś się waha, czy warto zainstalować tego typu system wentyalcji to ja zachęcam, bo mi się to bardzo opłaciło i żałuję teraz, że tak późno się zdecydwowałam.
Awatar użytkownika
stożkowa41

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Wnętrza i remonty