Komplet okien i drzwi przeciwpożarowe, najlepiej jedna firma!

Postautor: JajoBajo » 13 lut 2017, o 03:32

Nie wiem czy znajdę w Warszawie taką możliwość ale chciałbym od jednego producenta wziąć okna do budynku i do tego drzwi. Przy czym nie takie zwykłe tylko z ochroną ppoż. Jestem nowy w mieście i nie kojarzę zupełnie wykonawców stąd moje pytanie na forum. Pomożecie?
Awatar użytkownika
JajoBajo

Postautor: JerryT » 13 lut 2017, o 04:23

Rynek warszawski jest w tych branżach dość nasycony. Mamy niezłą stolarkę okienną i w tym miejscu doradzam Ci kupno okien drewnianych. Z czasem przekonasz się że są zdecydowanie lepsze niż PVC nawet z wyższej półki.
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: miniona » 13 lut 2017, o 07:02

W domu mamy okna bardzo dobre z tej firmy http://www.stodom.pl/okna. Mąż ją wyszukał, okazała się bardzo rzetelna. I są z drewna, potwierdzam że dużo lepiej sprawdziły się niż te plastikowe.
miniona

Postautor: YesWeCanON » 13 lut 2017, o 07:27

Hm jak dla mnie przewaga drewna nad plastikiem w temacie okien jest raczej bezdyskusyjna. Tak samo jak przewaga drewna nad sklejką i płytą w przypadku drzwi nota bene. Lepiej zapłacić trochę i mieć dobry produkt.
Awatar użytkownika
YesWeCanON

Postautor: trina » 13 lut 2017, o 10:08

Firma o której pisze koleżanka ma szerszy asortyment http://www.stodom.pl/drzwi_przeciwpozarowe. Dobrze wiedzieć bo jak były potrzebne drzwi ppoż Warszawa nie zawsze miała ciekawe propozycje. A ten wykonawca budzi zaufanie.
trina

Postautor: ozorek » 13 lut 2017, o 11:45

Listę realizacji mają na tyle obszerną że o jakość ich pracy byłbym spokojny. Jak się ktoś chwali swoim dorobkiem w jednoznaczny sposób to z reguły jest świadom własnych walorów i nie przesadza z samooceną.
ozorek

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Wnętrza i remonty