Jakie dodatki do kuchni w aneksie?

Postautor: ObertasONA » 14 wrz 2016, o 21:15

Cześć. Kupiłam mieszkanie gdzie kuchnia jest w aneksie z salonem i szukam ciekawych rozwiązań, tak żeby to miejsce nabrało odpowiedniego charakteru i nie wyglądało dziwnie ,wiecie o co chodzi, garnki, patelnie i talerze nie do końca kojarzą się z salonem...
ObertasONA

Postautor: favela » 15 wrz 2016, o 00:05

No fakt, kuchnia w aneksie sprawia troche problemu jeśli chodzi o jej urządzenie. Ogólnie denerwuje mnie fakt, że przyjęło się że w kuchni muszą się znajdować wyłącznie garnki, patelnie i przyprawy. Moim zdaniem warto postawić na oryginalność i miejsce ocieplić roślinami, zdjęciami, a nawet jakimiś pamiątami z wakacji i podróży.
favela

Postautor: JajoBajo » 15 wrz 2016, o 00:25

No tak, porozstawiajcie na każdej szafce figurki, świeczki i kwiatki, a później róbcie tam jedzenie...O litości w kuchni ma być przede wszystkim czysto i funkcjonalnie.
Awatar użytkownika
JajoBajo

Postautor: ObertasONA » 15 wrz 2016, o 01:48

Zgadzam się czystość i funkcjonalność przede wszystkim, bez zbędnych rzeczy zbierających kurz, ale jak to osiągnąć. jestem młodą kobietą i nie chcę mieć salonu z widokiem na kuchnię, która nie wkomponowuje się w całą przestrzeń.
ObertasONA

Postautor: trina » 15 wrz 2016, o 02:49

Moim zdaniem w przypadku kiedy mamy salon połączony z kuchnią trzeba przede wszystkim postawić na ładne meble kuchenne, które będą nam współgrały z wyposażeniem salonu. Tylko wówczas uzyskamy kompatybilny efekt, a wiem co mówię, zajmuję się tym zawodowo. Także najpierw zdecyduj w jakiej tonacji ma być twój dzienny pokój, następnie dobierz odpowiednie wyposażenie kuchni. Osobiście poleciłabym ci zajrzeć na stronę tego sklepu burzynscymeble.pl/zestawy-mebli-kuchennych, z którego sama wielokrotnie korzystam zamawiając meble dla klientów, być może wpadnie ci w oko jakaś ciekawa inspiracja.
trina

Postautor: ObertasONA » 15 wrz 2016, o 03:48

I wówczas nie wstawiać żadnych dodatków do kuchni, tylko meble i wyposażenie elektryczne kuchni?
ObertasONA

Postautor: trina » 15 wrz 2016, o 04:38

Możesz wstawić ciekawe płytki, dorzucić jakieś grafiki. Wszystko zależy od koncepcji.
trina

Postautor: ladymcbet » 15 wrz 2016, o 05:56

A co by mi pani polecała do pokoju nastolatka?
ladymcbet

Postautor: trina » 15 wrz 2016, o 07:07

Oj jeśli chodzi o nastolatków to mamy ogromne pole do popisu. Akurat w tym zakresie nie ma tak naprawdę żadnej jednolitej koncepcji i wszystko zależy od upodobań młodzieńca. Natomiast zawsze warto jest postawić na jakieś designerski komplet mebli młodzieżowych, który ładnie wypełni nam przestrzeń w pomieszczeniu. Do tego pozwoliłabym nastolatkowi samodzielnie wybrać dodatki jako uzupełnienie całości we własnym oryginalnym stylu.
trina

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Wnętrza i remonty