Jaka ława do salonu?

Jaka ława do salonu?

Postautor: IlonaMokrzycka » 5 wrz 2016, o 01:07

Cześć. Chciałabym trochę zmienić wygląd swojego domu. Jedną z rzeczy, które bym chciała kupić i wymienić jest ława, bo ta którą obecnie mam w domu to już naprawdę przeżyła lata swojej świetności naprawdę już dawno temu. Jakie ławy teraz są modne, żeby mogły wytrzymać przez lata i jeszcze się mogły niezmiennie podobać i nie wyjść z mody?
Awatar użytkownika
IlonaMokrzycka

Jaka ława do salonu?

Postautor: latareczka » 5 wrz 2016, o 01:45

Jak chcesz taką ławę, która zawsze będzie w modzie to ja proponuje zobaczyć jak wyglądają ławy nowoczesne bo moim zdaniem one przez długi czas z mody nie wyjdą. Jak postawisz sobie taką w salonie czy tam w jadalni nie wiesz gdzie chcesz, a ludzie różnie używają mebli, to się przekonasz, że rzeczywiście w coś takiego warto inwestować bo może stać przez długie lata
latareczka

Jaka ława do salonu?

Postautor: IlonaMokrzycka » 5 wrz 2016, o 04:22

No tak, rzeczywiście. Muszę to przemyśleć i sprawdzić czy taka ława w nowczesnym stylu w ogóle mi będzie pasowała do mojego salonu bo tam właśnie bym ją chciała włożyć. A powiedzcie mi jeszcze jakie szafy macie do chowania ubrań? Komody? Garbedroby?
Awatar użytkownika
IlonaMokrzycka

Jaka ława do salonu?

Postautor: ozorek » 5 wrz 2016, o 05:24

U mnie stoi szafa z drzwiami przesuwnymi taka dość spora i tam trzymamy swoje rzeczy z żoną. Mieścimy się razem, bo reczy to akurat nie mamy zbyt dużo, a w szafie jest dużo miejsca na nasze wszelkie szpargały, więc nam to w zupełności wystarcza
ozorek

Jaka ława do salonu?

Postautor: IlonaMokrzycka » 5 wrz 2016, o 06:07

O, to chyba też bym sobie taką szafę właśnie musiała sprawić i wreszcie zrobić porządek z ubraniami, które w tej chwili trzymam w trzech miejscach, bo się zmieścić nie mogę
Awatar użytkownika
IlonaMokrzycka

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Wnętrza i remonty