Firma sprzedająca okna i drzwi

Postautor: trapinch » 21 sie 2016, o 20:11

Dzień dobry. Czy robiliscie może zakupy w firmie cerchem.com.pl? Niedawno słyszałem, że to dobra, godna polecenia firma i chciałbym zrobić tam większe zamówienie, m.in. na okna i drzwi, ale najpierw chętnie poznam opinie innych osób na jej temat.
trapinch

Postautor: latareczka » 21 sie 2016, o 22:56

Myślę, że są w porządku. W swojej ofercie mają duży wybór wysokiej jakości produktów pochodzących od uznanych producentów. Kupiłam tam jakis czas temu drzwi przesuwne Wrocław to miasto, z którego bardzo szybko otrzymałam przesyłkę. Drzwi jak na razie działają bez zarzutu, a teraz przymierzam się do zakupu osłon okiennych, takich jak rolety i moskitiery.
latareczka

Postautor: miniona » 22 sie 2016, o 00:45

Ja zdecydowałam się tam kupić rolety zewnętrzne i nie narzekam na ich jakość. Co do samej firmy, to myśle, że ma świetne podejście do klienta – w razie pytań i wątpliwości pracownicy chętnie służą pomocą i szczegółowo wszystko objaśniają.
miniona

Postautor: hutch » 22 sie 2016, o 01:55

Zgadzam się z Waszymi opiniami. Polecam znajdujące się w ofercie firmy okna PCV Wrocław dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klientów. Plastikowe okna kupione w tej firmie wpisują się w stylistyke mojego mieszkania, a co najważniejsze zapewniają mi komfort i pozwalają na oszczędność energii.
hutch

Postautor: trapinch » 22 sie 2016, o 02:05

Miło, że otrzymałem same pozytywne opinie o tej firmie. Wygląda na to, ze mogę smiało wybrać się tam na większe zakupy. A interesują mnie zarówno drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, jak i okna oraz systemy osłonowe. A korzystaliście może kiedyś z serwisu tej firmy?
trapinch

Postautor: latareczka » 22 sie 2016, o 02:38

U mnie jak na razie nie było takiej potrzeby, Ale słyszałam, że firma oferuje szeroki wachlarz usług związanych z naprawami drzwi, okien, rolet oraz bram.
latareczka

Postautor: hutch » 22 sie 2016, o 04:53

To prawda. Ja raz korzystałem z ich usług, gdy zepsuły mi się mające już kilka lat drzwi zewnętrzne i już watpiłem, czy uda się je naprawić. Oni wtedy przyjechali i szybko poradzili sobie z naprawą.
hutch

Postautor: trapinch » 22 sie 2016, o 07:45

Przekonaliście mnie, żeby zrobić tam zakupy. To dobrze, że w razie jakiejś usterki drzwi, okien czy rolet mogę liczyć u nich na szybką naprawę.
trapinch

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Wnętrza i remonty