Poważny remont

Poważny remont

Postautor: latareczka » 22 lip 2016, o 01:26

Szukam jakiejś porządnej firmy, która wykona dość gruntowny remont domu jednorodzinnego. Jest dużo spraw do ogarnięcia więc raczej szukam kogoś kto ma fachowców w różnych dziedzinach. Chcemy zrobić od nowa podłogę, pomalować, wymienić instalację więc jest trochę pracy przy tym.
latareczka

Poważny remont

Postautor: JajoBajo » 22 lip 2016, o 02:01

Masz spory wybór ponieważ firm jest w mieście naprawdę wiele. Ja słyszałem dużo dobrego o Janer-Bud – wiem że oferują kładzenie paneli w Poznaniu i w sumie chyba wszystkie typowe usługi remontowo-budowlane jakie można sobie wymyślić. Poszperaj w necie znajdziesz łatwo ich stronę i sprawdzisz sobie cennik itp.
Awatar użytkownika
JajoBajo

Poważny remont

Postautor: ogoorek » 22 lip 2016, o 04:08

Ja znam dobrego elektryka na Ratajach i o ile dobrze kojarzę to facet z tej samej firmy co kolega wyższej wskazał. To jest właśnie plus dobrej lokalnej marki że wiele osób może ją pochwalić.
ogoorek

Poważny remont

Postautor: miniona » 22 lip 2016, o 05:31

Nie mam dobrych doświadczeń z fachowcami na szczęście mój misiek potrafi dużo zrobić więc wszystkie remonty i tym podobne naprawy mam zawsze zrobione na tip top. I nie muszę za nic płacić, hihi.
miniona

Poważny remont

Postautor: SobiesławPrądzyński » 22 lip 2016, o 07:49

Sama chcesz nadzorować te prace? Jeśli mogę Ci coś doradzić to postaraj się żeby na miejscu był jakiś facet – Twój mąż, brat czy ktokolwiek. Kobiety czasami traktuje się trochę z lekceważeniem ale to rzecz jasna zależy od ekipy i od ludzi na których trafisz...
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

Poważny remont

Postautor: hutch » 22 lip 2016, o 08:22

Musisz pamiętać że każdy etap prac jest ważny. Są fachowcy którzy profesjonalnie szpachlują ściany w Poznaniu i tej ekipy którą kiedyś zatrudniałem nie zamieniłbym na inną. Po prostu artyści w swoim zawodzie. Życzę Ci żebyś trafiła na tych samych co ja.
hutch

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Wnętrza i remonty