Opłacalnośc budowy domu – moje wyliczenia

Postautor: ozorek » 17 maja 2016, o 02:45

Chiałem zaczynać budowę domu jednorodzinnego bo obecnie mieszkam w bloku z żoną i córką a w drodze mam bliźnięta :). Mieszkanie teoretycznie jest duże i powinniśmy się narazie wszyscy pomiescic ale nie o to przeciez chodzi zebysiegniezdzic jedno na drugim wiec wyprowadzka do czegoswiekszego nas nie ominie. Wyliczyłem sobie tak pobieżnie że budowa domu nie bardzo mi się opłaci i trwa za długo. Mógłbym kupić dom do remontu, albo w stanie surowym ale znów kiedy zaczynam liczyć to wychodzi słabo. Najlepszą opcją byłoby kupno domu od bezpośredniego wykonawcy ale w ogóle nie wiem czy w Poznaniu są firmy które się tym zajmują.
ozorek

Postautor: latareczka » 17 maja 2016, o 04:03

Oczywiście że są takie firmy. Budową domków jednorodzinnych zajmuje się np Moniuszko który robi nie dość że ładne projekty to solidne i z dobrych materiałów. Ceny mają bardzo konkurencyjne a kiedy ja przeliczałam różne rozwiązania i opcje najtaniej wychodzilokupic dom od nich. Mieszkam w Tarnowie podgórnym, są to piękne, malownicze strony z dobrym dojazdem do centrum. Nic tylko się przeprowadzać :)
latareczka

Postautor: ognistyTom42 » 17 maja 2016, o 06:06

Też mieszkam w Tarnowie i kupowałem dom od Moniuszki. Jestem bardzo zadowolony chociaż na początku trochę sceptycznie do tego podchodziłem bo to jednak dom a ja całe życie mieszkałem w bloku. Dziś szczerze przyznam ze nie wrociłbym do miasta, a nawet nie chciałbym się wyporwadzać z tego miejsca. Dom jest bardzo dobrze zaprojektowany a miejsce wykorzystane idealnie dzieki czemu wnętrze jest bardzo ustawne i przytulne. Tu masz stronke z aktualnymi domami na sprzedaż: http://www.budownictwomoniuszko.com/domy-na-sprzedaz/. Mam nadzieję że pomogłem pozdrawiam i wszystkiego dobrego.
Awatar użytkownika
ognistyTom42

Postautor: ozorek » 17 maja 2016, o 07:53

Wielkie dzięki za pomoc :). Jesteście super, pzdr.
ozorek

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Wnętrza i remonty