Balustrady na klatkę schodową i na balkon

Postautor: latareczka » 16 maja 2016, o 04:40

Cześć wszystkim. Szukam wraz z męzem inspiracji na temat balustrad. Potrzebujemy balustrady na balkon i na korytarz, bo mamy klatkę schodową niezabudowaną, więc balustrada się tu na pewno przyda. Byłabym wdzięczna wszystkim tym, którzy udzieliliby się z jakaś inspirującą opcją. Zupełnie nie wiem jak do tego się zabrać. Mamy małe dzieci w domu i zabezpieczenie zarówno na schodach jak i na balkonie to dla nas sprawa priorytetowa. Podzielcie się doświadczeniami, jakie wy zakładaliście balustrady.
latareczka

Postautor: JerryT » 16 maja 2016, o 06:41

Witaj. Jeśli chodzi o moje skromne zdanie to poleciłbym coś bardziej nowoczesnego. Mnie osobiście przypadają do gustu balustrady inox (ChromSystem). Jak znajdziesz dobrego producenta to takie balustrady z pewnością przypadną ci do gustu. Są wykonane ze stali nierdzewnej, więc bez obaw. Mają nowoczesny wygląd i wydaje mi się, że fajnie pasują także we wnętrzach, nie tylko na balkon czy taras. Zastanawaim się właściwe czy takie barierki można by wykorzystać jako ogrodzenie, ale to już chyba zbyt odważne podejście. Pozdrowienia
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: paniJaskółka1992 » 16 maja 2016, o 06:49

Dzień dobry. Inox?? Super Pomysł! Wiecie, co nawet wynalazłam fajnego producenta, CHROMSYSTEM, ma ładne portfolio. I wydaje mi się kolego że pomysł z ogrodzeniem typu inox to nie taki głupi pomysł. :D Sama zmieniam balustradę na balkonie, bo drewno spróchniało. Dzięki za podpowiedź!
Awatar użytkownika
paniJaskółka1992

Postautor: ognistyTom42 » 16 maja 2016, o 08:52

Balustrad jest pełno, szklane najlepsze.
Awatar użytkownika
ognistyTom42

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Wnętrza i remonty