Kosiarka, która sama kosi

Postautor: stożkowa41 » 2 wrz 2016, o 02:11

Cześć. Ostatnio byłam na takiej fajnej prezentacji, gdzie różne firmy pokazywały swoje sprzęty. I były tam właśnie firmy, które się zajmują ogrodnictwem i w oko mi wpadła taka kosiarka, która normalnie robi wszystko za człowieka. Nie trzeba samemu kosić, tylko się to wypuszcza i to jeździ po ogordzie. Jak się to nazywa?
Awatar użytkownika
stożkowa41

Postautor: SobiesławPrądzyński » 2 wrz 2016, o 02:46

Koleżanko, podejrzewam, że chodzi Ci tu tutaj o Automower i to rzeczywiście jest taka kosiarka, którą się puszcza i ona cały teren ogrodu jest w stanie Ci sama obrobić. Jak na mnie to to jest doskonały sprzęt dla kogoś, kto lubi mieć porządek w ogrodzie, ale na przykład nie ma czasu się nim zajmować, bo dużo pracuje :)
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

Postautor: ognistyTom42 » 2 wrz 2016, o 04:04

A jak dla mnie to jest po prostu lenistwo i niechęć do robienia czegokolwiek w domu. Sam lubię kosić trawę i często to robię. No ale rzeczywiście jak ktoś czasu nie ma to rzeczywiście może wypuścić sobie takie quasi robota i się cieszyć, że mu wszystko robi, a ktoś sam w tym czasie zarabia pieniądze komputerem
Awatar użytkownika
ognistyTom42

Postautor: stożkowa41 » 2 wrz 2016, o 06:50

Dziękuje za przypomnienie mi tej nazwy! Lece coś takiego właśnie kupić. A Ty kolego już tak nie hejtuj. Każdy lubi inne rzeczy, a skoro technika pozwala na uprzyjemnianie sobie życia i sprawianie, że można czas zaoszczędzić to czemu właśnie z tego nie korzystać?
Awatar użytkownika
stożkowa41

Postautor: SobiesławPrądzyński » 2 wrz 2016, o 08:27

Oj no nie hejtuję, tylko w ten sposób wyrażam swoje zdumienie, że ludzie w ten sposób chcą czas oszczędzać
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Ogród czy działka?