Poszukuję części rowerowych firmy Shimano.

Postautor: paniJaskółka1992 » 16 gru 2017, o 07:22

Hejka, tak w sumie, to piszę bardziej w imieniu mojego męża, chodzi o to, że mój mąż ostatnio sobie postawił ambitny plan, aby sam odpicować, że tak powiem nasze dosyć stare rowery chodzi o, to żeby je trochę podrasować pozmieniać kilka rzeczy w ich budowie żeby były szybsze bardziej wydajne i też o wiele bardziej szybsze no wiecie o co chodzi i poszukujemy polskiego sklepu może być zarówno internetowy jak i stacjonarnz.
Awatar użytkownika
paniJaskółka1992

Postautor: latareczka » 16 gru 2017, o 09:22

Hejka, mój chłopak ostatnio podrasowywał swój rower i właśnie przed momentem go zapytałam o, to gdzie te wszystkie części kupował, które później używał i powiedział, żę tak się składa, że również używał części z tejże firmy, którą wymieniłaś wcześniej czyli Shimano, mówi, że naprawdę się super sprawdziły rower działa jak taki całkiem nowe kupiony przed chwilą w sklepie. Już ci tutaj podsyłam adres tej stronki, to sobie wszystko sami obczaicie: http://rowerowy-raj.pl/75-czesci-rowerowe-shimano, ale myślę, że naprawdę warto. Mają chyba najlepsze ceny za części rowerowe Shimano ze wszystkich sklepów
latareczka

Postautor: paniJaskółka1992 » 16 gru 2017, o 10:58

Dzięki.
Awatar użytkownika
paniJaskółka1992

Postautor: latareczka » 16 gru 2017, o 12:18

Nie ma za co kochana, wiesz ja tylko napisałam ci co mówił mi mój mąż, gdyż ja sama jestem kompletnie zielona w tym temacie na rowerze, bo ja tylko lubię jeździć nawet bardzo, a na majsterkowaniu nie znam się zupełnie. Pozdrawiam.
latareczka

Postautor: ObertasONA » 16 gru 2017, o 12:51

Wlasnie chcialam kupic jakies narzedzie czy cos dla mojego taty na jego piedziesiate urodziny i szukam wlasnie sklepu, w ktory znajde stacjonarnie i bede mogla pojsc tam z tata bo ja sie na tym kompletnie nie znam a chcialabym mu zrobic przyjemnosc, jestesmy z Poznania.
ObertasONA

Postautor: latareczka » 16 gru 2017, o 13:44

O jak jestes z Poznania, to nie macie chyba daleko ten sklep jest w Pile.
latareczka

Postautor: ObertasONA » 16 gru 2017, o 15:00

Super! dzieki.
ObertasONA

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Pasjonaci&hobbyści