Woda czy powietrze

Woda czy powietrze

Postautor: IlonaMokrzycka » 29 maja 2016, o 22:06

Jak myślicie, które modele do składania trudniej jest opanować. Według mnie to prawdziwa sztuka, że miniaturowe elementy trafiają dokładnie w te miejsce, w jakie powinny trafić. Według mnie więcej detali jest w modelach, które są związane z okrętami, ale mogę się mylić, bo przeciez nie każdy model trafił w moje ręce.
Awatar użytkownika
IlonaMokrzycka

Woda czy powietrze

Postautor: hutch » 30 maja 2016, o 00:13

Masz wiele racji w tym co mówisz. Też uważam, że to modele pływające są trudniejsze, a ich stworzenie w tych ekstramlanych przypadkach może zająć nawet kilkadziesiąć godzin ciągłej pracy. Oczywiście jako hobbysta jestem w stanie pozwolić sobie na kilka godzin dziennie, ale to znakomity relaks i czas, które nigdy nie żałuję.
hutch

Woda czy powietrze

Postautor: SobiesławPrądzyński » 30 maja 2016, o 01:22

Zarówno w modelach pływających, jak i modelach nazwijmy to stacjonarnych jest wiele trudności, które trzeba pokonać, żeby złożyć całość. To w jakim stopniu poradzimy sobie z taką robotą zależy przede wszystkim od naszego opanowania i zawziętości.
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

Woda czy powietrze

Postautor: latareczka » 30 maja 2016, o 04:07

Ja zawsze mam najwięcej pracy z modelami żaglowców. Oczywiście nie składam modeli, które dotyczą tylko zewnętrznych pokładów. W grę wchodzą tylko profesjonalne modele, które zawierają wszystkie szczegóły danego przedmiotu. W żaglowcach jest tego wszystkiego ogromna ilość. A do tego lubię jeszcze trochę udekorować swoje prace.
latareczka

Woda czy powietrze

Postautor: JerryT » 30 maja 2016, o 06:19

Mogę się pochwalić, że moja przygoda z plastikowymi modelami do składania trwa już dobre dwadzieścia lat. Były okresy mniejszej i większej aktywności, ale ja zawsze co jakiś czas brałem na siebie stworzenie nowego modelu. Mam nadzieję, że mój zapał będzie trwał, bo jeszcze tyle modeli przede mną.
Awatar użytkownika
JerryT

Woda czy powietrze

Postautor: frankfuterka469 » 30 maja 2016, o 07:02

Jeśli chcesz poznać jakieś ciekawe nowości, to sądzę, że powinieneś skorzystać z tego sklepu, w którym ja regularnie robię zakupy. To sklep agtom.eu, gdzie można znaleźć nie tylko modele do sklejania, ale także kolekcjonerskie modele do zbierania. Są fantastyczne i stanowią ciekawy prezent zarówno dla młodych ludzi, jak i tych nieco starszych, którzy chcą na przykład przypomnieć sobie stare czasy.
Awatar użytkownika
frankfuterka469

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Pasjonaci&hobbyści