Jaki sklep nike ma najlepszą ofertę?

Postautor: ognistyTom42 » 2 lip 2019, o 23:16

Chcę kupić buty sportowe od nike. Możecie mi polecić jakieś dobre miejsce, w którym są dobre ceny i duży wybór modeli? Mogą być sklepy online…
Awatar użytkownika
ognistyTom42

Postautor: YesWeCanON » 3 lip 2019, o 00:49

Ja mogę Ci polecić sklep, w którym ostatnio zamawiałem korki dla synów. CTX SPORT ma duży wybór butów różnych marek i całkiem niezłe ceny… Można też przy okazji kupić jakieś akcesoria, takie jak czapki albo plecaki. Szybko realizują zamówienia, nie trzeba chodzić po sklepach stacjonarnych. Same plusy.;)
Awatar użytkownika
YesWeCanON

Postautor: SilverEyeOna » 3 lip 2019, o 02:01

Zgadzam się z kolegą. Zresztą zobacz sobie na ich stronę https://ctxsport.com/sklep/nike/, jest naprawdę sporo modeli, dla kobiet i dla mężczyzn. Poza tym ten sklep nike ma darmową dostawę po przekroczeniu pewnej kwoty, zakupy opłacają się jeszcze bardziej.:) Czasem zbieram jeszcze zamówienia o rodziny za jedną przesyłką i wtedy mamy komplet.:)
Awatar użytkownika
SilverEyeOna

Postautor: trapinch » 3 lip 2019, o 04:19

Tam jest dobra tabela rozmiarów Reebok, jak szukałem butów dla siebie to szczerze mówiąc tam najlepiej było wszystko opisane. W ogóle bardziej się opłaca kupowanie online, nigdy nie ma kłopotu z dostępnością, kupujesz kiedy i co chcesz… Także tabela rozmiarów Reebok to tylko jedna z wielu zalet. A masz upatrzony jakiś konkretny model butów? Może coś doradzimy?
trapinch

Postautor: ognistyTom42 » 3 lip 2019, o 05:38

Wiesz co, jeszcze nie jestem pewien, jakiego modelu szukam. Ale chodzi o takie buty do normalnej aktywności, żeby czasem pobiegać, okazyjnie pograć w siatkówkę…
Awatar użytkownika
ognistyTom42

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Tematyka dowolna