Hostessy z Łodzi z długimi włosami – gdzie takie znajdę?

Postautor: JerryT » 10 paź 2017, o 21:38

Prowadzę od kilku lat salon fryzjerski, który przyciąga sporo klientów i klientek, a każdego roku mam ich coraz więcej. Widząc ich potrzeby postanowiłem wyjść naprzeciw klientów i stworzyłem coś na wzór maski do włosów, która wspomaga ich układanie, warunek włosy muszą być długie. Organizuję w najbliższym czasie takie fajne spotkanie dla potencjalnych klientów i szukam w tym celu teraz hostess, ale z długimi włosami, gdzie takie znajdę?
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: SilverEyeOna » 10 paź 2017, o 23:58

Widzę, że wypływasz na otwarte morze, bo jakby nie patrzeć branża związana z pielęgnacją włosów jest dość mocno obstawiona i trzeba mieć naprawdę mocne zaplecze, żeby móc wejść na rynek z czymś nowym. Ale wiadomo, kto nie próbuje ten nie ma...
Awatar użytkownika
SilverEyeOna

Postautor: JerryT » 11 paź 2017, o 00:32

Zgadza się, ryzykuje tylko niewielkim kapitałem, jaki poświęciłem na badania i stworzenie nowej marki. Teraz reszta leży już w umiejętnościach moich handlowców, no i moich. Dlatego też w tym przypadku nie może być mowy o jakiś półśrodkach tylko idziemy na maksa. Hostessy muszą być więc najlepsze.
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: frankfuterka469 » 11 paź 2017, o 01:15

Do takich spotkań faktycznie warto sięodpowiednio przygotować. Z tego co wiem, to świetne hostessty z Łodzi można zamówić tutaj http://eventhostessy.pl/oferta/hostessy-lodz.html i możesz je dobrać na przykład na podstawie długości włosów. Myślę, że z takim zapleczem pojdzie już Ci całiem dobrze.
Awatar użytkownika
frankfuterka469

Postautor: JerryT » 11 paź 2017, o 03:50

O tak, dziewczyny w folderach są świetne i kilka z nich nadaje się idealnie do moich spotkań, dzięki za ten namiar...
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: ognistyTom42 » 11 paź 2017, o 06:33

Nie ma większego znaczenia czy chodzi o Łódź, Warszawę czy o Gdańsk – HostessyEvent są praktycznie wszędzie, bo to największa agencja tego typu w naszym kraju. Była Łódź jest i Gdańsk http://eventhostessy.pl/oferta/hostessy-gdansk.html, gdzie także mnóstwo różnego rodzaju targów i spotkań takcih jak Twoje się odbywa.
Awatar użytkownika
ognistyTom42

Postautor: ObertasONA » 11 paź 2017, o 08:18

Ja mogę tylko życzyć dalszych sukcesów na rynku kosmetycznym, bo jeśli chodzi o wybór odpowiedniej agencji hostess, to sukces jest gwarantowany ze wspomnianą agencją.
ObertasONA

Postautor: stożkowa41 » 11 paź 2017, o 09:06

Dziewczyny bardzo odważnie podchodzą do tego typu zajęć, bo po prostu konkurencja pomiędzy nimi jest dość spora. Ale to zrozumiałe, bo każdy chce w tej branży zaistnieć w końcu.
Awatar użytkownika
stożkowa41

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Tematyka dowolna