Jakiś sprawdzony trener osobisty z Krakowa, kogo możecie polecić?

Postautor: SobiesławPrądzyński » 26 kwie 2017, o 19:52

Zależy mi na jakiejś zmianie w życiu odnośnie kondycji fizycznej. Nie ma niestety szału w tej materii... Kumpel chodzi na siłownię i ma własnego trenera co jest ponoć super rozwiązaniem. Sęk w tym że przerzucanie żelastwa na sali mnie nie kręci... Może macie pomysł na coś innego i przy okazji kojarzycie trenera z prawdziwego zdarzenia?
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

Postautor: ognistyTom42 » 26 kwie 2017, o 22:44

Nie podam Ci konkretnych nazwisk ale w Studio Synergy masz po pierwsze bardzo nowoczesny trening techniką EMS i do tego są bardzo dobrzy trenerzy. Sprawdź sobie ofertę w necie.
Awatar użytkownika
ognistyTom42

Postautor: miniona » 27 kwie 2017, o 00:39

Kumpela korzystała jakiś czas z EMS – to trening z elektrostymulacją mięśni. Sprawdzało się to u niej niestety zmienił jej się czas pracy od paru tygodni nie może chodzić na zajęcia. Ale zachęcała mnie.
miniona

Jakiś sprawdzony trener osobisty z Krakowa, kogo możecie pol

Postautor: trapinch » 27 kwie 2017, o 02:53

Tak się złożyło że kolega z pracy podsunął mi ich stronę niedawno studiosynergy.pl/. Wcześniej w ogóle nie miałem styczności z takimi sprawami. Niby wiedziałem że jak potrzebny trener osobisty Kraków oferuje wiele ale nigdy się nie zdecydowałem. Natomiast EMS chyba okazało się dla mnie optymalne bo nie męczę się zanadto a zmiana w ciele i samopoczuciu jest znaczna. Także śmiało to polecam.
trapinch

Postautor: YesWeCanON » 27 kwie 2017, o 04:29

Dużo piszą w prasie i na portalach o tej elektrostymulacji. Od razu mi się nasuwają te pasy z elektrodami z telesklepów co miały ćwiczyć za nasze mięśnie ale to chyba jednak inna bajka ;)
Awatar użytkownika
YesWeCanON

Postautor: Kruliczek » 27 kwie 2017, o 06:42

No tamte pasy to była bajeczka od tego zacznijmy. EMS to uznana na całym świecie forma treningu wykorzystywana przez wielu zawodowych sportowców.
Kruliczek

Postautor: JajoBajo » 27 kwie 2017, o 08:06

Każdy trening ma sens jedynie wówczas gdy mamy człowieka który nad nami czuwa i układa plan ćwiczeń. Inaczej nic z tego nie wyjdzie.
Awatar użytkownika
JajoBajo

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Tematyka dowolna