Gdzie robią w Poznaniu szafy na wymiar?

Postautor: JerryT » 11 kwie 2017, o 02:32

witam, szukam kogoś na terenie Poznania lub w okolicy, kto robi szafy na wymiar. chodzi mi o taką dużą szafę na całą ścianę, aż do sufitu z przesuwanymi drzwiami. Zależy mi na jakości szyn, ponieważ nie mam zamiaru ich co kilka miesięcy wymieniać. Szafa nie powinna się psuć. Druga sprawa to oczywiście wybór wzorów. Marzy mi się taki wzór na szkle. Pewnie nie każda firma takie robi, dlatego chciałbym, żeby byli wmiarę możliwości elastyczni. No i półki. Musza być osobne na rzeczy, osobne na bieliznę, osobne wieszki na wiszace, osobne na buty. Tu bym liczył na jakieś wsparcie ze strony projektanta, żeby jakos to fajnie i funkcjonalnie wkomponował. Mógłby mi ktoś kogoś polecić?
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: paniJaskółka1992 » 11 kwie 2017, o 03:01

Jasne nie ma problemu. Jeżeli chodzi o szafy Poznań jest bardzo dobrym miastem. Tutaj można znaleźć naprawdę sporo fachowców. Wejdź sobie tutaj http://szafy-kuchnie.net/szafy/. Potrafią świetnie rozplanować ułożenie przegródek na różne rzeczy. Pilnują tego by wszystko łatwo się wyjmowało. Dzięki temu z takiej szafy bardzo łatwo się korzysta. Lepiej też się ją sprząta. Moim zdaniem same plusy. A jeśli chodzi o to szkło, to z tego co wiem, tez mają taka opcję. Więc nie będzie problemu. Choć na pewno tańsza jest naklejka na szkle. I chyba większość osób wybiera tę opcję.
Awatar użytkownika
paniJaskółka1992

Postautor: ognistyTom42 » 11 kwie 2017, o 03:13

Zggadzam się z przedmówczynią, najlepiej poszukać czegoś na http://szafy-kuchnie.net/. działąją na terenie Poznania. To jest właśnie poznańska firma, robią całe kuchnie, ale tez szafy do pokoju, szafy wnękowe. Bardzo łatwo się z nimi umówić. Szyny wykonują z testowanych materiałów, wiec nie ma możliwości, żeby się zepsuły.
Awatar użytkownika
ognistyTom42

Postautor: JerryT » 11 kwie 2017, o 05:11

Ok., dzieki za linka, kontaktuję się z nimi i zobaczę co i jak.
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: paniJaskółka1992 » 11 kwie 2017, o 07:37

Nie ma sprawy, lubię takie duże szafy. zajmują mniej przestrzeni niż taka wolnostojąca, a można do niej upchać naprawdę dużo rzeczy.
Awatar użytkownika
paniJaskółka1992

Postautor: ognistyTom42 » 11 kwie 2017, o 08:04

To fakt, sa o wilele wygodniejsze niż szafy wolnostojące. Odkąd mam taką w przedpokoju, wreszci panuje u mnie porządek.
Awatar użytkownika
ognistyTom42

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Tematyka dowolna