Najlepsze studio fotograficzne w Warszawie na wynajem, wasze propozycje.

Postautor: paniJaskółka1992 » 20 lut 2017, o 04:20

Dzień dobry, miałam kiedyś domowe studio fotograficzne, ale niestety musiałam się przeprowadzić. i na dzień dzisiejszy nie ma możliwości bym sobie mogła pozwolić na taki luksus. w nowym mieszkaniu po prostu się nie zmieści. nie ma na to szans. dlatego postanowiłam poszukać jakiegoś studio na wynajem, które jest przestronne i dobrze wyposażone. Może macie jakięś rankingi i wiecie co jest aktualnie na topie. Od razu zaznaczę , że robię sesje na okładki magazynów, więc studio musi być na odpowiednim poziomie.
Awatar użytkownika
paniJaskółka1992

Postautor: JerryT » 20 lut 2017, o 06:05

Jest kilka takich miejsc. Ja ze swojej strony mogę polecić te stronę https://bakarum.pl/. Dla mnie jest to absulutnie najlepsze studio fotograficzne w Warszawie na wynajem. To są tak naprawdę trzy studia. Jest osobna garderoba i wizażownia. Jest osobne miejsce na przechowywanie sprzętu. Oświetlenie z kilku lamp, także można kombinować ze światłem. Ujęcia wielokątne do zrobienia, bo spokojnie jest odejście na kilkanaście metrów.
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: stożkowa41 » 20 lut 2017, o 08:53

Powiem tak, ja korzystałam tylko z kilku takich miejsc i dla mnie bakarum.pl też wypada najlepiej na tle innych. Dla mnie ważna jest możliwość operowani tłem i drugim planem. Oczywiście do tego potrzebna jest przestrzeń. to studio jest naprawdę duże można kombinować , nawet przy sesjach grupowych. Tło kartonowe zawsze jest dostępne na miejscu, tak samo zresztą jest ze ścianami strukturalnymi. Gra świateł wychodzi w tej przestrzeni fantastycznie.
Awatar użytkownika
stożkowa41

Postautor: paniJaskółka1992 » 20 lut 2017, o 09:47

Super, właśnie czegoś takiego szukałam. Jak fajnie, że trafiła m na to forum, dzięki dziewczyny za rady. aha no i panu też oczywiście dziękuję :) może się kiedyś spotkamy w studio ;P

Awatar użytkownika
paniJaskółka1992

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Tematyka dowolna