Filtry mechaniczne z opłukiwaniem.

Postautor: JajoBajo » 26 sty 2017, o 04:35

Możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep, który oferuje dobre filtry mechaniczne z opłukiwaniem? Chodzi o filtr przeznaczony do montażu na rurze, do użytku mieszkaniowego. Nie chciałbym wydawać więcej, niż sześćdziesiąt złotych, ale nie chcę też kupić czegoś, co będzie niepraktyczne i za jakiś czas przestanie działać jak należy…
Awatar użytkownika
JajoBajo

Postautor: SobiesławPrądzyński » 26 sty 2017, o 06:14

Może zerknij sobie na tę stronę internetową http://www.filtrybb.pl/17-filtry-mechaniczne-z-oplukiwaniem - są tam różne filtry i jeśli chodzi o filtr mechaniczny na potrzeby mieszkania to kosztują koło czterdziestu złotych, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.;) Ja zainwestowałem w ich produkt i jestem naprawdę zadowolony. Przesyłka też dosyć sprawna, polecam.
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

Postautor: ObertasONA » 26 sty 2017, o 08:48

Ja też znam FiltryBB – bardzo dobry sklep.:) Przynajmniej mój mąż go sobie chwali, a zna się na tych wszystkich rzeczach i ma pod kontrolą wszystkie instalacje w całym budynku. Po zamontowania takiego filtru mechanicznego woda jest lepszej jakości i to nawet ja widzę. Podobno też wpływa to na działanie urządzeń gospodarstwa domowego.
ObertasONA

Postautor: JajoBajo » 26 sty 2017, o 09:34

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Przejrzałem sobie ofertę tego sklepu i faktycznie zmieszczę się w swoim zakresie cenowym, a nawet uda się trochę zaoszczędzić.;) Zamówię i zobaczymy jak to będzie w praktyce. Mam nadzieję, że się sprawdzi.
Awatar użytkownika
JajoBajo

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Tematyka dowolna