Czy warto zakładać firmę w Panamie?

Postautor: YesWeCanON » 6 wrz 2016, o 02:49

Od jakiegoś czasu pracuję nieco więcej niż zwykle w domu. I tak mi chodzi po głowie własny biznes. Nie do konca mam na niego jeszcze pomysl, ale myślałem, żeby założyć firme poza Polska. Czytałem neico o Panamie…. ale nie mam przekonania jeszcze. Czy wedlug was warto zakładać firme w Panamie?
Awatar użytkownika
YesWeCanON

Postautor: ognistyTom42 » 6 wrz 2016, o 03:43

Wiesz to jest tak ze musisz najpierw zbadacdokladnie rynek czy twoje usługi produkty będą konkurencyjne czy w ogole ludzie będą zainteresowani kupnem tego co masz do zaoferowania bo wcale noni nie musza myslec tak jak ty ; ) przeciezproduktow jest teraz full i można wybierac ale jednak czasem zdarza się ze jak cos potrzeba to trudno dostac.
Awatar użytkownika
ognistyTom42

Postautor: JerryT » 6 wrz 2016, o 04:11

wg mnie poiwninenespostawic na cos niszowego cos niepopularnego wtedy może chwyci
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: trapinch » 6 wrz 2016, o 05:46

Ja próbowałem na początku zakładać sam firme w Panamie ale potem skapitulowałem. Troche nie miałem przygotowania i to był mój pierwszy biznes. No i wtedy akurat przydala mi się wspolpraca z panama-omnibus.com/ no i oni pomogli ogarnąć mi te wszystkie papiery no i udzielili mi wskazowek co i jak. Bo niby Panama wydaje się być rajem podatkowym to jednak dokumenty sa ;P Jak interesuje ciezakladanie firmy za granica to może poczytaj tu panama-omnibus.com/zakladanie-firmy-za-granica.php i znajdziesz info o firmach za granica. Może ci się to przyda.
trapinch

Postautor: hutch » 6 wrz 2016, o 08:26

Akurat z firmami to jest tak ze trzeba być przygotowanym ale to tak mega, żeby za pierwszym razem najlepiej chwycilo, bo można od tego popłynąć
hutch

Postautor: SilverEyeOna » 6 wrz 2016, o 09:01

Wg mnie musisz sprawdzic po prostu czy będziesz miał zbyt na te produkty Bo jak nei będzie chetnych to nawet jak będziesz placilmalopodatkow to nie znaczy ze firma się utrzyma.
Awatar użytkownika
SilverEyeOna

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Tematyka dowolna