Pomoc z wyborem zegarka

Pomoc z wyborem zegarka

Postautor: JajoBajo » 14 lip 2016, o 01:26

Cześć. Chcę sobie kupić zegarek. Na razie nie mam żadnej firmy jeszcze upatrzonej, ale wpadłem na ofertę Maurice Lacroix i chciałbym się dowiedzieć co tej marce sądzicie. Wiem, że to marka luksusowa i bardzo elegancka dlatego tym bardziej bym chciał wiedzieć, jakie opinie krążą o takich właśnie zegarkach. Czy warto czy nie. Chętnie właśnie przyjmę na klatę wszelkie informacje.
Awatar użytkownika
JajoBajo

Pomoc z wyborem zegarka

Postautor: SobiesławPrądzyński » 14 lip 2016, o 01:58

Kolego, no taki zegarek zawsze warto kupić. Oczywiście cena jest adekwatna do materiałów, z jakich zegarek został zrobiony i i do jakości wykonania wogóle. Jak masz takie fundusze i takie zegarki Cię interesują, to się nawet nie zastanawiaj tylko poprostu bierz :)
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

Pomoc z wyborem zegarka

Postautor: JerryT » 14 lip 2016, o 04:31

A ja tak w ogóle bym się jeszcze po prostu zastanowił :P No te zegarki są bardzo dobre owszem, masz jednak jeszcze inne opcje. Wejdź sobie na stronę kraff.pl/27-zegarki-iwc i zobacz, jakie świetne modele są dostępne tutaj, a żałować na pewno nie będziesz. To są też zegarki z górnej półki, a firma jest tak samo znana w tym świecie jak te wszystkie inne wiodące.
Awatar użytkownika
JerryT

Pomoc z wyborem zegarka

Postautor: JajoBajo » 14 lip 2016, o 04:50

No to teraz mam niezłą i nie wiem na co się zdecydować. Kolego wyżej tak w ogóle to dzięki za podanie z linkiem do sklepu, bo widzę tam jeszcze mnóstwo innych smaczków, co sprawia że jeszcze bardziej nie wiem co wybrać.
Awatar użytkownika
JajoBajo

Pomoc z wyborem zegarka

Postautor: SobiesławPrądzyński » 14 lip 2016, o 07:49

No tak, im człowiek ma więcej do wyboru tym bardziej nie wie, co ma wybrać, bo mu się nagle wszystko podoba
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

Pomoc z wyborem zegarka

Postautor: JajoBajo » 14 lip 2016, o 09:24

No całkowita racja. Ale chyba jednak zostane przy tym swoim pierwszym pomyśle.
Awatar użytkownika
JajoBajo

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Tematyka dowolna