Profesjonalna suszarnia.

Profesjonalna suszarnia.

Postautor: ognistyTom42 » 19 lip 2016, o 23:26

wydaję mi się, że znalazłem niszę na rynku biznesowym i chcoałbym się w nią jakoś wciąsnąć. W mojej okolicy nie działa żadna suszarnia owoców, a z tego względu, że jest dużo firm, wykorzystujących tego typy produkty, otwiera się szansa dla mnie. Czy opracowanie projektu takiej suszarni wraz z systemem suszenia to skomplikowana rzecz.
Awatar użytkownika
ognistyTom42

Profesjonalna suszarnia.

Postautor: JerryT » 19 lip 2016, o 23:36

Na Twoim miejscu dobrym interesem bym się nie chwalił publicznie, zanim go uruchomię, ale jeśli masz potrzebę o coś spytać to co innego. Jedno jest pewne, że sam nie dasz rady opracować takiego systemu, a wiem co mówię, bo pracowałem kiedyś na takim. Potrzeba tutaj specjalisty, który ma ogromne doświadczenie w tej dziedznie.
Awatar użytkownika
JerryT

Profesjonalna suszarnia.

Postautor: ognistyTom42 » 20 lip 2016, o 01:30

Spodziewałem się, że raczej sam nie dam rady, ale chodzi mi o to, czy będę miał problem, żeby znaleźć kogoś, kto mi w tym pomoże. Ja z wykształcenia jestem humanistą, więc raczej kwestie zarządzania mam opanowane. A technikę pozostawiam tym, co się na tym znają :)
Awatar użytkownika
ognistyTom42

Profesjonalna suszarnia.

Postautor: ozorek » 20 lip 2016, o 04:01

W tej dziedzinie to najalpesza jest firma Clima Line, która ma swoją siedzibę na Śląsku. Oni opracowują praktycznie każdy system nawiewu, klimatyzacji, suszenia i tak dalej. Projektują centrale wentylacyjne, jak i urządzenia końcowe. Wsyztko też montują i serwisują, więc myślę, że dalej już szukać nie musisz :)
ozorek

Profesjonalna suszarnia.

Postautor: ObertasONA » 20 lip 2016, o 05:08

To skomplikowany temat. Kiedyś odwiedziłam z wycieczką taką suszarnię i nawet nie przypuszczałam, że tam tyle tego wszystkiego jeśli chodzi o sstem suszenia. Rurek, przewodów, rureczek i pokręteł jest tam mnóstwo. Trzeba być specem od projektów, żeby coś takiego wymyślić.
ObertasONA

Profesjonalna suszarnia.

Postautor: favela » 20 lip 2016, o 07:55

Wymyślić to pół biedy, najważniejsze, żeby to jeszcze efektywnie działało i przynosiło korzyści swojemu właścicielowi :)
favela

Profesjonalna suszarnia.

Postautor: hutch » 20 lip 2016, o 09:13

Zarządzać całością i tak będzie komputer, ale projekt musi być dopięty na ostatni guzik. Dobry projekt to praktycznie połowa sukcesu…
hutch

Profesjonalna suszarnia.

Postautor: ognistyTom42 » 20 lip 2016, o 10:12

No mam nadzieję, że właśnie taki sukces osiągnę. Szczególnie, że udało mi się też nawiązać trochę kontaktów na wschodzie europy i potencjalni klienci już czekają na moje propozycje. Już nie mogę się doczekać, kiedy to wszystko ruszy z kopyta.
Awatar użytkownika
ognistyTom42

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Urządzenia i maszyny