Kogo polecacie do pozycjonowania w Bydgoszczy?

Postautor: JajoBajo » 1 lis 2017, o 04:20

Potrzebuje firmy która sprawi ze mój sklep nie będzie 45…. Tylko tak 25 chociaz. Kogo polecacie do pozycjonowania w Bydgoszczy?
Awatar użytkownika
JajoBajo

Postautor: latareczka » 1 lis 2017, o 05:24

Dzisiaj trudno prowadzic biznes bez skutecznych działań marketingu internetowego. A jednak często klienci kierują się tym co wyskakuje jako pierwsze a co jako ostatnie… taka to niestety natura mózgu.
latareczka

Postautor: miniona » 1 lis 2017, o 06:14

Niema co jednak wariować zupełnie na punkcie pozycjonowania bo jednak jak brakuje dobrych produktuw to klienci do takiego sklepu tak czy owak nie wroca. Wiec wiadomo ze pozycjononowanie musi być poparte konretnymi dzialanami ze strony sklepu. To nie mogą być tylko jakies puste obietnice.
miniona

Postautor: ladymcbet » 1 lis 2017, o 06:42

Wiesz Grupa TENSE zajmuje się pozycjonowaniem. Oni swiadcza swoje usługi różnorodnym firmom. A w jakiej ty branży działasz? Generalnie z nimi możesz się rozlicac za efekty wiec to wg mnie jasny układ jest. No i co ważne to jednak doswiadczona firma w tym zakresie no i stawia na pelen profesjonalizm a nie fuszerke.
ladymcbet

Postautor: JajoBajo » 1 lis 2017, o 08:11

Ja mam stronę www która mi jedna firma ogarnela. Faktem jest ze nie zapłaciłem nawet 1000zł dlatego tak naprawdę jest do zmiany…;/ No ale to inna sprawa jest. A ja chcę żeby firma ogarenela mi pozycjonowanie. Mam fajny sklep z częściami do motorów i nie chciałbym żeby to zostało stracone.
Awatar użytkownika
JajoBajo

Postautor: ladymcbet » 1 lis 2017, o 09:51

Co do tej firmy o której trochę wcześniej pisałam to oni maja stronke tu https://www.grupa-tense.pl/ poczytaj sobie o nich może cie akurat zainteresują. Stale się szkola no i stawiają naprawdę na nowoczesne rozwiązania. Wiec masz pewność ze to co robia jest przemyślane. Ogarniaja pozycjonowanie w Bydgoszczy, Poznaniu i innych miastach.
ladymcbet

Postautor: trina » 1 lis 2017, o 10:49

Kwestia jest taka ze pozycjonowanie to zabawa z frazami. I analizowanie na co akurat pozycjonować.
trina

Postautor: JerryT » 1 lis 2017, o 11:15

W przypadku mojej firmy która dopiero raczkuje nie ma jeszcze pozycjonowania bo jeszcze strona nie jest skonczona to jednak już dziś starannie wybieram teksty które pojawiają się na stronie. No i obserwacja konkurencji. :P
Awatar użytkownika
JerryT

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Wśród komputerów i internetu