Jakie oprogramowanie do zarządzania sprzedażą w terenie?

Postautor: miniona » 22 mar 2017, o 05:53

szukam firmy, ktora przygotuje i wdrozy w moim przedsiebiorstwie system ulatwiajacy prowadzenie sprzedazy w terenie, cos co bedzie wspieralo prace handlowcow
miniona

Postautor: latareczka » 22 mar 2017, o 08:24

Znasz ten serwis http://think.pl/? To jest strona firmy informatycznej, która specjalizuje się w tworzeniu unikalnych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Jedną z ich specjalności są rozwiązania mobilne, także to jest chyba to, co cię najbardziej interesuje. W ofercie mają oprogramowanie stricte pod przedstawicieli handlowych i bardziej rozbudowane narzędzia do całościowego zarządzania przedsiębiorstwem.
latareczka

Postautor: frankfuterka469 » 22 mar 2017, o 10:52

Też miałam pisać o tej firmie:) Na tej stronie http://think.pl/o-nas/ jest informacja, że tworzą systemy zapewniające mobilny dostep do centralnej bazy danych firmy. Takie rozwiązania mobilne dla biznesu są dedykowane głównie dla firm, które bazują właśnie na pracy przedstawiciele handlowych, osob pracujących w terenie. Ci mają stały kontakt z centralą, wiedzą co jest na sprzedaż, kiedy możliwa jest dostawa itd. Jak złożą zamówienie to ono może być od razu realizowane przez magazyn. To naprawde bardzo wygodne narzędzia, które usprawniają pracę.
Awatar użytkownika
frankfuterka469

Postautor: miniona » 22 mar 2017, o 11:33

Skoro tak ich zachwlacie to zobacze co mi zaproponuja. Mnie na ten moment najbardziej interesuja rozwiazania tego drugiego typu, tylko pod przedstawicieli handlowych
miniona

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Wśród komputerów i internetu