Są różni dealerzy samochodów, jaką markę polecacie?

Postautor: hutch » 12 wrz 2019, o 10:22

hejka, chce kupic nowe auto. nie wiem na co się zdecydowac. Są różni dealerzy samochodów i każdy poleca co innego. Jaką wy marke polecacie? Bardzo jestem ciekaw!
hutch

Postautor: frankfuterka469 » 12 wrz 2019, o 13:14

W koncu to ty będziesz jezdził tym autem, więc poczytaj co nieco o róznych interesujących cie markach aut albo odwiedz salony i obejrzyj auta na zywo. Co to daje ze ktos ci powie swoje zdanie?
Awatar użytkownika
frankfuterka469

Postautor: trapinch » 12 wrz 2019, o 13:29

zawsze dobrze posłuchac opinii innych. A nóż którys przypadnie koledze do gustu i potem poodwiedza sobie salony samochodowe i wybierze ten konkretny model i markę.
trapinch

Postautor: hutch » 12 wrz 2019, o 13:53

dokładnie o to mi chodzi, więc proszę o jak najwięcej informacji na temat róznych dealerów aut.
hutch

Postautor: trapinch » 12 wrz 2019, o 14:38

Może najpierw sprawdź jacy są najlepsi dealerzy samochodów w Twojej okolicy. Odwiedź stronę https://dealerzyaut.pl/. Tam znajdziesz namiary na rózne salony samochodowe. Są tam salony z takimi markami jak Mercedes, Toyota czy Renault. Decydując się na nowe auto wybierasz model ktory ci się podoba i z wyposażeniem jakie chcesz. Auta są na gwarancji i masz wtedy zapewniony darmowy serwis.
trapinch

Postautor: latareczka » 12 wrz 2019, o 15:44

A poleci ktos jakiś sprawdzonych dealerów Mercedesa w Krakowie lub Poznaniu, chętnie odwiedze salon osobiście.
latareczka

Postautor: trapinch » 12 wrz 2019, o 18:10

Wejdź najlepiej na https://dealerzyaut.pl/salon-mercedes/ i zapoznaj się z ofertą sprawdzonych dealerów samochodowych. Znajdziesz tam, m.in. namiary na najlepszy salon Mercedes Benz. Kupując auto z salonu masz gwarancję ze będzie ono bez usterek i ukrytych wad. Mozna wybierać od małych aut klasy A i B, poprze ekskluzywne limuzyny klasy S, aż po sportowe mercedesy AMG czy też terenowe auta klasy G.
trapinch

Postautor: ognistyTom42 » 12 wrz 2019, o 18:34

amoże by tak ktos podał mi jakieś namiary na salony Toyota w Krakowie? kumpel chcial mi sprzedac uzywana Toyotę, ale zona upiera się przy nowym aucie
Awatar użytkownika
ognistyTom42

Postautor: YesWeCanON » 12 wrz 2019, o 19:02

Jeśli w kręgu Twoich zainteresowań jest Toyota Corolla czy Avensis odwiedz jeden z autoryzowanych salonów Toyoty i dowiedz się więcej o tych niezawodnych i bezpiecznych japońskich autach. Pracownik salonu pomoze dobrac taki egzemplarz, ktory spełni wszystkie oczekiwania nawet najwybrednejszego klienta.
Awatar użytkownika
YesWeCanON

Postautor: hutch » 12 wrz 2019, o 19:54

No to fajnie. Już jestem umówiony z dealerem. Mam nadzieje ze coś wybiore na miare swoich mozliwości finasowych
hutch

Następna

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Zmotoryzowani