Chcę wynająć busa w Kaliszu. Czy warto?

Postautor: SobiesławPrądzyński » 22 mar 2017, o 04:29

Serdeczności przekazuję. Na stronie autobusykalisz.pl znalazłem taką ofertę wynajmu busów i się zastanawiam jak to wygląda. Czy ktoś z tego już korzystał i wie czy to warto czy nie warto się tym zajmować? Bardzo chętnie poznam Waszą opinie na ten temat
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

Postautor: JerryT » 22 mar 2017, o 06:43

Moim zdaniem warto. Ja swego czasu ze strony http://autobusykalisz.pl/wynajem-busow.html się skusiłem na wynajem busa i muszę powiedzieć, że byłem naprawdę bardzo zadowolony. Aż do tego stopnia że przy każdej innej okazji też wypożczyłemwłąśnie tam, bo miałem pewność, wszystko będzie dokładnie tak jak planuje
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: ozorek » 22 mar 2017, o 08:08

No rację ma kolega. Jak ja pierwszy raz busa w życiu wypożyczałem to też właśnie ze strony http://autobusykalisz.pl/ wszystko załatwiałem i byłem zadwolony, że wszystko tak gładko poszło. Autobusy naprawdę dobrze są tam i warunki wynajmu też dopisują, więc ogólnie rzecz biorąc polecam skorzystać
ozorek

Postautor: JerryT » 22 mar 2017, o 08:56

No widisz, wszyscy same plusy podkreślają, bo współpraca z nimi jest naprawdę przyjemna i można mieć pewność, że się ułoży po twojej myśli, bez żadnej niespodzianke. A wiem co mówię, bo przygód z rożnymi firmami to ja miałem naprawdę wiele
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: SobiesławPrądzyński » 22 mar 2017, o 10:44

Dobrze, dobrz,e Waszych argumentów już naprawdę mi wystarczy, jestem już całkiem i do końca przekonany do tego, że wszystko będzie w porządku i wynajmuję busa :D
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Zmotoryzowani