Gdzie najlepsze czyszczenie tapicerki samochodowej w Poznaniu?

Postautor: ozorek » 9 lut 2017, o 21:33

Witam. Sytuacja jest pilna, więc proszę o Wasze porady! Ostatnio moi rodzice wyjechali na wakacje, a ja w tym czasie pożyczyłem sobie samochód mojego taty. Jego auto to dla niego świętość! Jeździ na myjnię, co najmniej raz w tygodniu i bardzo o nie dba. Nie mogę brać samochodu ojca bez jego zgody. Nigdy prawdopodobnie by się nie dowiedział, gdyby nie to, że wiozłem kumpli, którzy wylali sok na tapicerkę! Muszę ją wyczyścić zanim tata się zorientuje! Dajcie znać, gdzie w Poznaniu zrobią mi to dokładnie!
ozorek

Postautor: hutch » 9 lut 2017, o 22:41

O kurcze! Mój tata byłby wściekły, gdybym wziął jego auto bez pozwolenia a, co dopiero zniszczył mu tapicerkę! Współczuje Ci, jeśli będziesz musiał się przyznać
hutch

Postautor: latareczka » 10 lut 2017, o 01:34

Lepiej od razu wybierz się na czyszczenie tapicerki samochodowej w Poznaniu, zanim wróci Twój tata!
latareczka

Postautor: trapinch » 10 lut 2017, o 02:21

Mogę Ci polecić tę firmę: http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-auta/czyszczenie-tapicerki-samochodowej/, do której ja regularnie jeżdżę ze swoim samochodem. Zrobią ci tu najlepsze czyszczenie tapicerki samochodowej w Poznaniu no i masz gwarancję, że Ci jej nie uszkodzą. Chociaż oni tutaj sprzątają i myją tak dokładnie, że tata się chyba zorientuje. Bo nie tylko będzie czysta, ale też odświeżona, więc auto wygląda jakby dopiero z salonu wyjechało.
trapinch

Postautor: ozorek » 10 lut 2017, o 03:10

To nic nie szkodzi! Już chyba lepsze to niż tapicerka cała zalana sokiem pomarańczowym! A czy coś może się z nią stać w trakcie czyszczenia?
ozorek

Postautor: trapinch » 10 lut 2017, o 06:02

Nie no co Ty! Oni używają gorącej pary wodnej i właśnie w ten sposób czyszczą brud, ale też wywabiają brudne zapachy z materiału.
trapinch

Postautor: miniona » 10 lut 2017, o 08:19

Powodzenia! Mam nadzieję, że Ci się uda i tata nic nie zauważy, bo jak rzeczywiście jest tak przewrażliwiony na punkcie swojego samochodu to może być ciężko. Mój na szczęście taki nie jest i często mi pożycza swoje auto i myślę, że nawet za pobrudzoną tapicerkę by się nie wkurzył
miniona

Postautor: ozorek » 10 lut 2017, o 11:07

Dzięki Wam za namiar i rady! Rzeczywiście zgłosiłem się do nich i wyczyścili mi tak, że nie ma śladu!
ozorek

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Zmotoryzowani