Czy w okolicach Szczecina działa jakaś niedroga pomoc drogowa?

Postautor: danny » 17 sie 2016, o 18:51

Cześć! Mam takie pytanie na wszelki dla swojej informacji. Przez kilka tygodni będę się przemieszczał samochodem głownie w rejonach Szczecina i w całym województwie. Problem polega na tym, że moje auto coś ostatnio częściej nie jeździ niż jeździ przez wieczne awarie. Już parę razy władowałem się na minę dzwoią do pomocy drogowej, która mnie skasowała jak za zboże…znacie w tamtych rejonach jakiegoś specjalistę, które liczy się trochę z portfelami ludzi?
danny

Postautor: latareczka » 17 sie 2016, o 21:31

Znam ten ból, czasem jak się źle trafi to można zapłacić takie pieniądze że taniej byłoby kupić inny samochód :/
latareczka

Czy w okolicach Szczecina działa jakaś niedroga pomoc drogow

Postautor: ozorek » 18 sie 2016, o 00:28

Ja już nie raz korzystałem z tej auto pomocy w Szczecinie i naprawdę byłem zadowolony z cen. Gość przyjeżdżający zawsze próbował naprawić auto na miejscu i raz się to nawet udało, za co dużo nie wziął.
ozorek

Postautor: hutch » 18 sie 2016, o 03:21

Tak narzekacie a przecież praktycznie każdy ubezpieczyciel ma w swojej ofercie dodatkowe assistance, które w razie czego uchroni nas przed tymi kosztami. Laweciarze może i potrafią sobie liczyć sporo za swoje usługi, ale jak masz ubezpieczenie to masz to też w nosie. Ja rocznie dopłacam do ubezpieczenia OC nie całe 100zł i mam w razie czego pomo drogową z holowaniem do 250km. Jeżdżę spokojnie i się nie przejmuje jakimiś awariami, a te lubią się trafiać oczywiście.
hutch

Postautor: danny » 18 sie 2016, o 03:53

To tylko pogratulować że masz, ale to mojego starego auta nie chcą mi dodawać tego ubezpieczenia, ponoć za stare. W jednym miejscu była taka opcja, ale cena też niebagatelna więc odpuściłem temat.
danny

Postautor: hutch » 18 sie 2016, o 06:22

Skoro tak częsti Ci się psuje to czemu odpuściłeś, zapewne i tak ostatecznie by Cię to dużo mniej kosztowało niż płacenie za holowanie z własnej kieszeni…
hutch

Czy w okolicach Szczecina działa jakaś niedroga pomoc drogow

Postautor: miniona » 18 sie 2016, o 07:10

Ja rozumiem, że interen w domu jest tylko po to żeby się kurzył? Wpisz sobie do wyszukiwarki „Szczecin transport samochodów” sprawdzisz sobie samodzielnie ceny i będziesz wiedzał co i jak. Takie to trudne?
miniona

Postautor: danny » 18 sie 2016, o 08:26

Może i trzeba było kupić sobie to ubezpieczenie, w sumie masz rację, ale trudno się mówi. Tak czy inaczej dzięki wszystkim za pomoc.
danny

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Zmotoryzowani