Bez tego ani rusz we warsztacie

Postautor: JerryT » 19 lip 2016, o 04:10

Cześć miłośnicy motoryzacji. Założyłem temat z myślą o specjalistycznym sprzęcie, bez którego praca mechanika jest utrudniona. Chciałbym w ten sposób pomóc sobie i innym w przypadku kompletowania warsztatu. Polecajcie co według was zasługuje na uwagę i miano niezastąpionego sprzętu w takim miejscu jak warsztat samochodowy.
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: ogoorek » 19 lip 2016, o 05:48

Cześć. Generalnie dobre są narzędzia, które są przystosowane do mechaniki samochodowej. W moim przypadku nie wyobrażam sobie codzienności bez kluczy z udarem. Według mnie najbardziej przydatna rzecz w całym światku warsztatowym. Bardzo przydatny zwłaszcza do odkręcania zardzewiałych i zastałych śrub.
ogoorek

Postautor: SobiesławPrądzyński » 19 lip 2016, o 07:12

Witajcie. Według mnie przyszłość należy do mechaników oferujących swoje usługi także mobilnie. Dlatego wydaje mi się, że dobrym sprzętem jest mobilny zestaw serwisowy. Oczywiście takie jest tylko moje zdanie, może wy macie inne, ja uważam, że przyszłość to mobilność. Pozdrowienia
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

Postautor: trapinch » 19 lip 2016, o 10:12

Witam. Jeśli chodzi o mój punkt widzenia to w kwestii motoryzacji najlepszy zdaje się być sprzęt na tłokach typu kompresor. Zawsze można wszystko oczyścić, pomalować podciśnieniem, czy napompować. Wydaje mi się, że przydatne sprzęty i narzędzia znajdziesz w tym sklepie sklep.tiptopol.pl. Ja tam kiedyś kupowałem podkładki gumowe do opon czyli taki zestaw naprawczy. Mają dużo akcesoriów, na pewno coś tam wybierzesz dla siebie.
trapinch

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Zmotoryzowani