Dojazd z lotniska.

Dojazd z lotniska.

Postautor: ozorek » 6 lip 2016, o 20:17

Przylatuje do mnie rodzina z Anglii. Trochę ich będzie: kuzynka z mężem i trójką dzieci i jeszcze moja chrzestna… Nie mam pojęcia jak zgarnąć całą gromadkę i dostarczyć ich do swojego domu. Na dodatek mam samochód na warsztacie, bo mnie stuknęli na światłach. Nie żebym i tak ich wszystkich na raz zmieścił do środka. Poradźcie coś, bo nie wiem co wymyśleć…
ozorek

Dojazd z lotniska.

Postautor: ObertasONA » 6 lip 2016, o 20:32

Heh, znam ten problem.;) Ja mam bardzo dużą rodzinę i transport to zawsze spore wyzwanie… Ale wiesz co, z lotniska nie powinno być żadnego problemu. Koleżanka ostatnio odbierała stamtąd swoje znajome i po prostu wynajęły samochód. Do wyboru jest wiele modeli, powinieneś znaleźć coś dla siebie, może busa?
ObertasONA

Dojazd z lotniska.

Postautor: ozorek » 6 lip 2016, o 22:59

Ten minibus mi się podoba… Przydałoby się takie auto w garażu.;D Ale na pewno dużo taniej będzie wynająć, w sumie dobry pomysł…
ozorek

Dojazd z lotniska.

Postautor: hutch » 7 lip 2016, o 01:20

Też ostatnio zaliczyłem stłuczkę, nie z mojej winy… Ale mam auto zastępcze – myslales o tej opcji? OC sprawcy i nic nie płacisz, i nie musisz czekać aż ci wreszcie naprawią samochód, od razu wsiadasz i jedziesz.;)
hutch

Dojazd z lotniska.

Postautor: ozorek » 7 lip 2016, o 02:47

Myślałem, ale nic z tego nie wyszło, bałem się, że znowu coś się stanie i nie wiedziałem jakiej firmie zaufać.
ozorek

Dojazd z lotniska.

Postautor: ObertasONA » 7 lip 2016, o 04:55

W sumie tam na lotnisku to nie tylko wypożyczalnia busów Poznań ma więcej możliwości, w tej firmie, której link ci podesłałam robią więcej rzeczy – i jak teraz patrzę, zastępcze auta też mają… Trzeba się temu przyjrzeć, bo dopóki nic się nie stanie to nie myśli się o takich rzeczach, a potem na szybko trudno zdecydować. Ostatnio jak mi jakiś facet wyjechał na skrzyżowaniu to myślałam, że skasuje mi cały bok…
ObertasONA

Dojazd z lotniska.

Postautor: trina » 7 lip 2016, o 07:37

No właśnie, ja też miałam ostatnio stłuczkę, na szczęście niegroźną i szybko naprawili szkody. tylko nie wpadło mi do glowy auto zastępcze i się męczylam w autobusach;) co do lotniska to powodzenia, na pewno jakoś dostarczysz rodzinkę na miejsce.;)
trina

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Zmotoryzowani