Co powinnam wiedziec o pracy za granicą?

Postautor: Kruliczek » 19 sie 2016, o 02:16

Moi drodzy, proszę o wskazówki i porady które uświadomią mnie w pracy za granicą. Od pewnego czasu noszę się z zamiarem wyjazdu, ale cały czas wydaje mi się że jestem trochę nieświadoma i nie wiem czy sobie poradzę. Będę wdzięczna za pomoc za którą z góry dziękuję i pozdrawiam.
Kruliczek

Postautor: ognistyTom42 » 19 sie 2016, o 04:06

Cześć! Moja znajoma wyjeżdżała do pracy jako opiekunka osób starszych, a bardzo zwięźle i treściwie opisuje to ta stronka - laxocare.pl/opiekunka-osob-starszych-poradze/. Opiekunka musi poradzić sobie z wieloma zadaniami z którymi warto się zapoznać i podjąć decyzję bo nie jest to praca skomplikowana, a dająca dużo satysfakcji i profitów.
Awatar użytkownika
ognistyTom42

Postautor: favela » 19 sie 2016, o 05:30

Dokładnie tak, od siebie dorzucę moze jeszcze to laxocare.pl/opieka-nad-osobami-starszymi-obowiazki/, masz tu rozpisane obowiązki jakie mogą cię spotkać ale bardzo dużo zalezy od osoby którą się opiekuejsz. Bardzo często zdarza się że bardziej jesteś towarzyszką do gier planszowych i rozmów przy herbacie niż do opieki rozumianej w sposób fizyczny. Zawsze będę tę pracę polecać bo jest ciekawa, pełna wyzwań i pozwala na samorealizację o której niestety u nas w kraju większość kobiet moze jedynie pomarzyć
favela

Postautor: Kruliczek » 19 sie 2016, o 06:52

Będę o tym pamiętać, dzięki za wypowiedzi. Cieszę się że tu napisałam bo w sieci bardzo trudno znaleźć rzeczowe informacje na te tematy. Zależy mi na pracy za granicą, a wy bardzo pomogliście mi zrobić pierwsze kroki, dzięki!
Kruliczek

Postautor: ognistyTom42 » 19 sie 2016, o 08:01

Nie ma za co, powodzenia!
Awatar użytkownika
ognistyTom42

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Przeznaczony dla kobiet