Modne koszulki dla chłopaka

Postautor: SilverEyeOna » 15 cze 2016, o 02:02

Dzień dobry. Jakie są teraz modne koszulki dla mężczyzn? Przestałam nadążać trochę, a chcę zamówić coś ładengo dla syna (16 lat). Nie chcę strzelić gafy, a na jego gust nie do końca mogę liczyć, bo prawdę powiedziawszy – jest go zupełnie pozbawiony. Gdyby nie ja, to pewnie przez tydzień chodziłby w tej samej, poplamionej koszuli. Nie potrzeba mi konkretnych produktów, tylko generalnej charakterystyki tego, jak się noszą młodzi mężczyźni. Z góry dziękuję!
Awatar użytkownika
SilverEyeOna

Postautor: latareczka » 15 cze 2016, o 04:59

Ogólnie to teraz są bardzo modne męskie t-shirty z kolorowymi nadrukami. To już nie te czas, że chłopak powinien być ubrany w stonowane kolory i gładko, żeby móc spokojnie wyjść do szkoły lub do miasta. Sceny z komiksów, zwierzęta, napisy dużą drukowaną czcionką. To wszystko dobrze wygląda na koszulkach.
latareczka

Postautor: ObertasONA » 15 cze 2016, o 07:51

Jak najbardziej popieram. Tylko dobra rada, przed zakupem niech panie sprawdzi, co oznacza napis, bo z tego to dopiero może wyjść nieporozumienie ;) Powodzenia w zakupach i mam nadzieję, że oferty sklepów internetowych pani nie przerażą, bo cóż, niektóre propozycje mogą się wydawać co najmniej dziwne. W każdym razie t-shirtów z ciekawymi wzorami na pewno nie zabraknie.
ObertasONA

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Przeznaczony dla kobiet