Problem z dzieckiem – pomóżcie

Postautor: latareczka » 15 mar 2016, o 01:51

Dzień dobry. Zakładam temat dotyczący problemów z dziećmi bo zupełnie nie wiem co się stało z moim synem. Nie wiem, bo nie chce rozmawiać. Niby wszystko ok, a jednak nie chce tak jak dawniej aktywnie spędzać czasu. Nie chce rozmawiać, nie ma chęci czasami nawet wyjść z pokoju. Już mam różne myśli, czy spotkaliście się kiedykolwiek z takimi problemami waszych dzieci?
latareczka

Postautor: danny » 15 mar 2016, o 02:25

Nie pomogę Ci niestety bo nie mam dzieci, ale wiem, że jak jest coś nie tak, inna sytuacja niż zwykle na dłużej, to problemy mogą być bardziej poważne. Zaproponuj młodemu jakąś wizytę u specjalisty, na pewno jakiś psychoterapeuta dla dzieci przyjmuje. Może on coś wyduka od młodego, powodzenia
danny

Postautor: SilverEyeOna » 15 mar 2016, o 04:44

Witaj. Miałam podobnie. Tyle, że moja córka miała problemy w szkole z prześladującymi koleżankami. Otworzyła się dopiero u psychologa w Szczecinie do którego zapisaliśmy ją kiedy całymi dniami płakała w pokoju i nie chciała już potem iść do szkoły. Dzieci w dzisiejszych czasach są naprawdę okrutne. Spróbuj może go zapisać, pogada z nim to wszystko wyjdzie na jaw.
Awatar użytkownika
SilverEyeOna

Postautor: ozorek » 15 mar 2016, o 05:18

A może chłopak się zakochał, a wy już dramatyzujecie :D
ozorek

Postautor: ladymcbet » 15 mar 2016, o 06:11

Zakochał czy nie zakochał, ale jak podejrzanie się zachowuje znaczy, że coś z nim nie jest tak. Ja bym sprawdziła, mimo wszystko. Jako matka polecam tego specjalistę lubikowska.szczecin.pl/ czytałam wiele dobrego o niej.
ladymcbet

Postautor: ognistyTom42 » 15 mar 2016, o 09:08

Witajcie. Nie ma co zanadto przeżywać nastolatki tak mają. Prędzej czy później powie co mu było, może ma po prostu trudny okres w swoim życiu.
Awatar użytkownika
ognistyTom42

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Przeznaczony dla kobiet