Ochrona osób i mienia w Poznaniu

Postautor: ognistyTom42 » 7 lut 2017, o 02:35

Witam wszystkich. Tak jak w temacie, poszukuję firmy, która zajęła by się ochroną osób i mienia na terenie Poznania. Prowadzę firmę i chciałbym zabezpieczyć pewne aspekty działalności. Chciałbym więc prosić Was, byście może doradzili mi, jaką tak naprawdę firmę warto wypróbować w tej kwestii? Będę bardzo wdzięczny za Wasze rekomendacje, mam spore zaufanie do forumowiczów, bo pzreważnie właśnie uczciwie potrafią coś zarekomendować i polecić. Liczę na Was! Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ognistyTom42

Postautor: paniJaskółka1992 » 7 lut 2017, o 02:53

mój brat korzystał z usług z zakresu ochrony osób i mienia w Poznaniu i bardzo dobrze na tym wyszedł, bo ochroniarze raz mu uratowali życie bo ktoś chciał obrabować! Tylko, że właśnie jego ochroniarze w porę zainterweniowali i mu pomogli. Na tej stronie internetowej poznasz ofertę i ogólnie zakres usług tej firmy, proszę: http://raf-system.pl/Ochrona-fizyczna_223.html, myślę, że bardzo śmiało możesz na tej stronce znaleźć wszystko czego potrzebujesz ;)
Awatar użytkownika
paniJaskółka1992

Postautor: YesWeCanON » 7 lut 2017, o 04:17

Ja znakomitę opinię czytałem i nawet słyszałem od swojego znajomego który korzystał z usług RAF-SYSTEM. Po pierwsze, mają doskonale przeszkolonych ochroniarzy, o naprawdę dużym doświadczeniu, a to podstawa. Po drugie, potrafią bardzo dobrze doradzić i oferują też zabezpieczenie danej przestrzeni, montaż kamer, alarmów itp. takie coś zdecydowanie procentuje.
Awatar użytkownika
YesWeCanON

Postautor: SobiesławPrądzyński » 7 lut 2017, o 06:24

jestem z Poznania i korzystałem też z usług ochrony z tej firmy i mogę zapewnić, że bardzo warto się do nich zgłosić. Pomogli mi w bardzo dziwnym i kryzysowym momencie mojego życia, gdy miałem długi i bałem się napaści.. nie zawiedli ;)
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

Postautor: hutch » 7 lut 2017, o 08:18

Obym nie musiał nigdy bać się o swoje życie i werbować ochroniarzy..
hutch

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Typowo męski