Nietypowy prezent.

Nietypowy prezent.

Postautor: SobiesławPrądzyński » 18 maja 2016, o 05:53

Cześć wszystkim. Mój wujek ostatnio sprawił mi nietypowy prezent. Nie jestem już nastolatkiem, więc prezenty urodzinowe nie muszą być w moim wypadku wyszukane. Najczęściej proszę o jakąś pamiątkę, coś, co przypominałoby mi drugą osobę. Wuj podarował mi alkomat, ponieważ kiedyś sam miał problemy z alkoholem ale na szczęście teraz już tego alkomatu nie potrzebuje. A czy aj go potrzebuję? Oto jest pytanie.
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

Nietypowy prezent.

Postautor: JerryT » 18 maja 2016, o 08:01

No Ty chyba sam najlepiej wiesz. Choć sądzę że niepotrzebnie utożsamiasz alkomat wyłącznie z osobą nadużywającą alkoholu. Posiadanie alkomatu swiadczy o kierowcy tak, że jest ostrożny i dba o bezpieczeństwo swoich i innych.
Awatar użytkownika
JerryT

Nietypowy prezent.

Postautor: hutch » 18 maja 2016, o 08:26

Skoro alkomat jest używany, to zerknij na stronę Kalibrujemy, usługa pod tytułem: test alkomatów elektrochemicznych będzie Ci teraz bardzo potrzebna, żebyś miał stuprocentową pewność, że alkomat będzie Ci służył sprawnie i długo.
hutch

Nietypowy prezent.

Postautor: latareczka » 18 maja 2016, o 09:01

Sama chciałabym dostać od kogoś taki alkomat, przede wszystkim dlatego że nie jest zbyt tani. Nie czuję się jakąś pijaczką, ale posiadanie alkomatu zawsze daje możliwość sprawdzenia swojej przytomności, trzeźwości przed wyruszeniem w podróż. Często może to zapobiec wielu tragediom.
latareczka

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Typowo męski