Jaki preparat na dluższy stosunek?

Postautor: SobiesławPrądzyński » 30 gru 2015, o 06:02

Napiszcie mi czym się kierować podczas wyboru tabletek powodujących dłuższy stosunek. Nie interesują mnie jednak nazwy preparatów, a jedynie wytyczne pozwalające mi dokonać właściwego wyboru. Marka i cena nie ma znaczenia, liczy się wyłącznie działanie. Jeżeli macie jakieś inne sposoby możecie również je przedstawić, jeżeli będą wiarygodne to przemyślę ich zastosowanie w codziennym życiu.
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

Postautor: JerryT » 30 gru 2015, o 06:54

Witam. Ja już uporałem się z problemami ze zbyt szybką erekcją. Na początku stosowałem różnego typu ćwiczenia, nawet zmieniłem swój tryb życia ale to nic nie dawało prócz poprawy ogólnej kondycji. Dopiero ziołowe preparaty odniosły pożądany skutek, dlatego polecał właśnie tego typu tabletki. Nie odnotowałem skutków ubocznych, dlatego mysle ze mozesz je spokojnie przyjmowac.
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: IlonaMokrzycka » 30 gru 2015, o 09:01

A co byś powiedział na domowe sposoby przedłużające stosunek? Zalicza się do nich masaż, trening silnej woli, a nawet zmiana pozycji seksualnych i nawyków. Nie zdajemy sobie sprawy, że takie błahostki mogą mieć znaczący wpływ na jakość przyjemności odczuwanej z seksu. Tabletki są skuteczne, ale obligują do regularnego ich przyjmowania i w momencie gdy zdarzy nam się zapomnieć o kolejnej dawce wszystko będzie trzeba zacząć od początku.
Awatar użytkownika
IlonaMokrzycka

Postautor: YesWeCanON » 30 gru 2015, o 09:36

Domowe sposoby moim zdaniem są nic nie warte. Niczego nie uda się nimi zdzialac a jak już cos wyjdzie to efekty są marne. Od razu rozpocząłem branie tabletek, a sprawę z zapominaniem o kolejnej dawce leku rozwiązałem poprzez ustawienie przypomnienia w telefonie. Informował mnie o koniecznosci przyjęcia kolejnej tabletki dzieki czemu nie musialem pamietac o tym tylko po przypomnieniu od razu wzialem. Czas działania leku jest bardzo szybki, dlatego już po 2-3 dawkach odczuwałem znaczną różnicę. Jeżeli czas gra dla ciebie dużą rolę idź do apteki po lek i ustawiaj przypomnienia.
Awatar użytkownika
YesWeCanON

Postautor: SobiesławPrądzyński » 30 gru 2015, o 09:51

Narazie chyba pójdę w naturalność i popracuję nad samym sobą. Ostatnio trochę zaniedbałem swój organizm i zrobiła mi się dość duża oponka. Zapiszę się na siłownię i wprowadzę zrównoważoną dietę. Jeżeli to nic nie da to zacznę stosować jakieś techniki opisane przez Was. Czytając wasze opinie uznałem, że tabletki to ostateczność, a moja partnerka jest bardzo wyrozumiała dlatego będzie mnie wspierać przez cały ten czas.
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Typowo męski