Jakie znacie bezpieczne metody na powiększenie penisa?

Postautor: latareczka » 29 wrz 2017, o 00:38

Cześć Wam! Pewnie się dziwicie, że to kobieta tutaj pisze, ale ja zwracam się do Was o pomoc dla mojego partnera. Mianowicie chłopak cały czas, kiedy jesteśmy blisko, narzeka, że mógłby być większy. Ogólnie to jest tak, że mnie satysfakcjonuje w łóżku, ale niektóre pozycje są rzeczywiście dla nas nieosiągalne. Na nic słowa, że jest w porządku, on uparł się, że chce powiększyć. A jak on chce, żeby był większy, to ja muszę t omieć w pewien sposób nad tym kontrolę, żeby sobie on krzywdy nie zrobił.
latareczka

Postautor: ogoorek » 29 wrz 2017, o 00:59

Jak to jest, że wy baby musicie mieć nad wszystkim kontrolę… Chłopak ewidentnie nie czuje się pewnie, więc czemu by mu nie udostępnić takiej możliwości?
ogoorek

Postautor: latareczka » 29 wrz 2017, o 01:21

Ale ja nie mówię, że ma tego nie robić, tylko, że chcę mieć nad tym pewną kontrolę, żeby sobie krzywdy nie zrobił. Was, jak się czasem z czymś zostawi, to potraficie rózne głupoty robić.
latareczka

Postautor: miniona » 29 wrz 2017, o 02:39

Metod jest wiele. Mój małżonek próbował zarówno kremów, tabletek, jak i pompek do penisa. Stosując to jako kompleksową kurację udao mu się osiągnąć naprawdę imponujące rozmiary. Też na początku podchodziłam do tego, że a po co to wszystko, że przecież nie mamy problemu z seksem.. no ale teraz? Kiedy go tak powiększył, to sama nie mogę się nadziwić, co teraz możemy powyprawiać w łóżku… istna poezja :)
miniona

Postautor: latareczka » 29 wrz 2017, o 04:29

O to kochana, możesz podać, co on tam stosował? Może i na mojego by podziałało?
latareczka

Postautor: miniona » 29 wrz 2017, o 07:29

Wiesz, jak będę w domu, to mogę Ci podesłać, ale na razie to jestem w trasie. Uzbrój się w cierpliwość :)
miniona

Postautor: ognistyTom42 » 29 wrz 2017, o 07:51

Być może Twój małżonek znalazł te metody powiększania penisa na stronie http://penilarge.eu/sposoby-na-powiekszenie-penisa/. Tam rzeczywiście można znaleźć naprawdę skuteczne tabletki i kremy. Tabletki są o tyle skuteczne, że działają od wewnątrz. Generalnie poprawia się całe ukrwienie penisa, zwiększa też libido… Same plusy :) ja sam korzystałem z nich i powiem szczerze, że cieszę się kilkucentymetrowym przyrostem, więc jak najbardziej ich środki są skuteczne :)
Awatar użytkownika
ognistyTom42

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Z czym mamy kłopot?