Tłumaczenia na angielski dokumentów budowlanych

Postautor: paniJaskółka1992 » 7 sie 2016, o 20:59

Dzień dobry, mam do przetłumaczenia mnóstwo dokumentacji budowlanych, charakterystyki kart i innych tego typu papierów. Być może w grę wchodzi stała współpraca. Bo jest tego sporo i na pewno będzie więcej. Czy zna może kogoś godnego polecenia. Co świetnie śmiga po angielsku i odnajduje się w tłumaczeniach technicznych?
Awatar użytkownika
paniJaskółka1992

Postautor: frankfuterka469 » 7 sie 2016, o 22:11

Siema, polecam ci tlumaczenia-gk.pl. Jak najbardziej możesz z nimi podjąć stałą współpracę. ja to sobie policzyłam i mi wyszło, że taniej jest współpracować z biurem niż zatrudniać jedna osobę na etat. Do tego jeśli chodzi o biuro, masztam kilku specjalistóe, jeden siedzi bardziej w chemii drugi w budowie maszyn i w sumie każde tłumaczenie kosztuje cie tyle samo.
Awatar użytkownika
frankfuterka469

Postautor: SilverEyeOna » 8 sie 2016, o 00:13

Znam to biuro. Tłumaczyli mi umowy na angielski i zrobili to doskonale. Bardzo fajna firma, od początku było widać pełen profesjonalizm i podejście do klienta. Wszystko mi od razu wytłumaczyli jak co działa i jak szybko mogę mieć tłumaczenie. W sumie jak porównywałam ile koleżanka zapłaciła za podobne tłumaczenie w innej firmie to ta była wyjątkowo tania.
Awatar użytkownika
SilverEyeOna

Postautor: favela » 8 sie 2016, o 01:11

Mi robili tłumaczenia kart charakterystyki. I było to pierwsze biuro, które naprawdę wiedziało co to są karty charakterystyki. I wiedzieli też jak się takie rzeczy tłumaczy. Goniły mnie terminy i już się trochę stresowałam, ale na szczęście trafiłam na nich.
favela

Postautor: YesWeCanON » 8 sie 2016, o 02:45

Pomimo tego, że angielski jest bardzo popularnym językiem nie jest łatwo znaleźć naprawdę dobrych tłumaczy technicznych. I usze tutaj potwierdzić zazwyczaj biura tłumaczeń są bardziej odpowiedzialne niż freelancerzy i ja bym się osobiście zdecydował na biuro. Nawet jeśli jeden tłumacz zawiedzie mają ich tam kilku.
Awatar użytkownika
YesWeCanON

Postautor: JajoBajo » 8 sie 2016, o 03:26

Ja też preferuję współpracę z biurami nawet jeśli są trochę droższe. wolę być pewien że w wyznaczonym terminie będę miał gotowy tekst. Dobrze przetłumaczony.
Awatar użytkownika
JajoBajo

Postautor: paniJaskółka1992 » 8 sie 2016, o 05:41

Tak myślicie, to rzeczywiście może biuro będzie lepsze. w sumie nawet jeśli chodzi o ceny to nie są jakieś przesadnie wysokie, całkiem normalne z tego co widzę na stronie.
Awatar użytkownika
paniJaskółka1992

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Z czym mamy kłopot?