Dobra kwiaciarnia – Kraków

Postautor: JerryT » 18 maja 2016, o 01:17

Czy ktoś zna jakąś dobrą kwiaciarnię w Krakowie? Niedawno się tu przeprowadziłem z rodziną, a taka wiedza zawsze się przyda bo okazji zawsze jest dużo, a czasem lubię też zamówić kwiaty do domu dla żony po prostu od tak. Kto waszym zdaniem jest najlepszy?
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: ladymcbet » 18 maja 2016, o 03:31

Według mnie najlepsza jest ta kwiaciarnia: https://motyli-raj.pl/pl/i/O-nas/20 . Przesyłam od razu stronę z informacjami o firmie bo chyba jesteś człowiekiem praktycznym i takie rzeczy najbardziej Cię interesują. Co do samych kwiatów to nigdy nie miałam zastrzeżeń a brałam u nich na rózne okazje, 18 dzieci, imprezy okolicznościowe, mąż mi kupował, czasem nawet z dostawą do domu jak był w delegacji no i oczywiście pogrzeby także.
ladymcbet

Postautor: ognistyTom42 » 18 maja 2016, o 05:02

Cześć chciałbym u nich zamówić kwiaty dostawa Kraków dokładnie centrum mogłaby się odbyć jeszcze tego samego dnia? To dla mnie bardzo ważne bo sprawa wymaga szybkiego złagodzenia pięknym bukietem. Z góry dziękuję za pomoc i serdecznie wszystkich pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ognistyTom42

Postautor: ozorek » 18 maja 2016, o 06:25

Jest taka możliwość, na stronie chyba nawet znajdziesz informacje że wtedy trzeba dzwonić do nich i poinformować o takiej potrzebie pilnego doręczenia kwiatów w Krakowie. Własnie to sobie w tej kwiaciarni cenie, że są elastyczni i skłonni do pomocy. Kwiaty zawsze mają bez zarzutu nigdy się nie zawiodłem, a wiadomo jak jest to ważne przy bukietach zamawianych online. Pozdrawiam.
ozorek

Postautor: ognistyTom42 » 18 maja 2016, o 07:30

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź. To chciałem wiedzieć :).
Awatar użytkownika
ognistyTom42

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Z czym mamy kłopot?