Zajęcie udziałów przez komornika.

Postautor: paniJaskółka1992 » 3 gru 2017, o 20:24

Witam pisze na forum ponieważ mam problem z komornikiem i potzrebuję pomocy. Otóż niedawno w moim życiu miała miejsce bardzo nieprzyjemna sutuacja związana z komornikiem i w tej sprawie potrzebuje fachwoej pomocy prawnika. Błagam kochani piszcie na prawdę potrzebuje kogoś ,kto jest zaufany. Jestem załamana. :( :(
Awatar użytkownika
paniJaskółka1992

Postautor: stożkowa41 » 3 gru 2017, o 23:21

Witaj kochana z góry chciałam ci powiedziec ,żebys nie martwiła się na zapas ,bo z każdej sytuacji nawet tej mogłoby się wydawać najbardziej skomplikowanej jest jakaś droga do jej rozwiąznaia. Ja oczywiście nie wiem o co chodzi dokładnie ,ale wyobrażam sobie ,że sprawy związane z komornikiem muszą nie należeć do najprzyjemniejszych i z całą pewnością są stresujące.
Awatar użytkownika
stożkowa41

Postautor: paniJaskółka1992 » 4 gru 2017, o 01:44

Dziękuje ci bardzo Kochana za ciepłe słowa ,to nawet nie wiesz jak bardzo jest dla mnie ważne ,a czy w takim razie jestes mi w stanie kogoś polecić?
Awatar użytkownika
paniJaskółka1992

Postautor: stożkowa41 » 4 gru 2017, o 03:39

Hej jaka ze mnie gapa miałam ci właśnie pisząc tamten wpis na forum polecic pewną panią prawnik ,ale zapomniałam. W takim razie w tym wpisie ci napiszę. Otóz prawnik ,którego mam na myśli to Magda Boć. Jest doświadczona w sprawach cywilnych, podatkowych i z pewnościa w takiej z komornikiem też ma doświadczneie. Wiem to ponieważ moja kuzynka korzystała z jej usług w podobnej sprawie i bardzo jej pomogła.
Awatar użytkownika
stożkowa41

Postautor: ladymcbet » 4 gru 2017, o 03:55

Hej ja zgadzam się z koleżanka powyżej i również mogę śmiało powiedzieć ,że polecam te Panią. Tutaj podaje ci linka do jej strony: http://podatkiwspolce.pl/zajecie-udzialow-przez-komornika/. Jeśli miałabym w swojej sprawie i to jeszcze w dodatku związanej z komornikiem oddać sie w czyjeś ręce to z pewnością postawiłabym na doświadczenie tej Pani prawnik. Specjalizuje sie ona w doradztwie korporacyjnym, cywilnym i podatkowym. Na co dzień z tego co pamiętam pracuje w jednej z wiodących Polskich stoczni jachtowych ,co chyba samo mówi za siebie o jej kompetencjach. .
ladymcbet

Postautor: paniJaskółka1992 » 4 gru 2017, o 06:18

Okej dziękuje za wiadomość.
Awatar użytkownika
paniJaskółka1992

Postautor: paniJaskółka1992 » 4 gru 2017, o 08:09

Hej chciałam jeszcze ,tylko napisac na tym forum ,że mój problem rozwiązał się i ,to rozwiązał się bardzo dla mnie pomyślnie ,a to wszystko za sprawą Pani Magdy. Jestem jej bardzo wdzięczna ,a wszystkim ,którzy mają jakikolwiek problem z komornikiem lub po prostu potzrebują dobrego prawnika polecam tę panią. Jest sympatyczna ,a i do tego fachowa.
Awatar użytkownika
paniJaskółka1992

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do W biznesie i finansach