Marketing w Grupie Tense, od podstaw?

Postautor: latareczka » 8 paź 2017, o 23:23

Czy warto iść do agencji z prawie nie zaczętym jeszcze biznesem? Pomogą go rozkręcić i dadzą jakąś sensowną wizję marketingową? Zastanawiam się, bo to pewnie wiąże się ze sporymi wydatkami, a tak na początku to jednak się kurczę każda złotówka liczy.
latareczka

Postautor: stożkowa41 » 8 paź 2017, o 23:40

nie powinnaś się bać, z tego co wiem to usługi Grupy TENSE w Poznaniu trzymają się przyzwoitych stawek cenowych. Poza tym trzeba pamiętać, że przemyślany marketing się zwraca.;) jeśli wyłożysz na promocję to będziesz mieć więcej klientów i większe obroty.
Awatar użytkownika
stożkowa41

Postautor: trapinch » 9 paź 2017, o 02:29

ja na początku próbowałem reklamować swoją firmę sam i z perspektywy czasu żałuję… powiem ci, że nieprzemyślanie włożyłem w to więcej kasy, niż by mnie kosztowała pomoc agencji marketingowej. Poza tym zauważ, że dzisiaj szczególnie w Internecie konkurencja jest zabójcza.
trapinch

Postautor: latareczka » 9 paź 2017, o 03:25

no i tej konkurencji się też obawiam, bo choć lokalnie jestem oryginalna to wystarczy parę słów wpisać w wyszukiwarkę i tysiące innych firm krzyczy ofertami.:( co robić, by się z tym uporać?
latareczka

Postautor: ogoorek » 9 paź 2017, o 05:59

mieć plan i zachować spokój.:) firma, o której wspomniałaś jest dobra, znają się na promocji. Weź sobie sprawdź na stronie internetowej pod linkiem http://kfgt.com.pl/zobacz-firme/17298. Żeby nie zginąć w wyszukiwarkę będziesz musiała zainwestować w pozycjonowanie, to jest chyba najbardziej konieczna specjalistyczna usługa. Social media po przeszkoleniu na upartego da się samemu, nie wiem jeszcze na jakim poziomie masz grafikę i teksty na stronie?
ogoorek

Postautor: latareczka » 9 paź 2017, o 06:20

może bez fajerwerków, ale wydaje mi się, że grafika i teksty nie są złe. Myślisz, że to też trzeba wymienić?
latareczka

Postautor: BratanekSiostrzeńca » 9 paź 2017, o 06:39

zazwyczaj inwestycja w szatę graficzną i bazowe teksty to jest taki wydatek na dłuuugi czas. Zrobisz to i masz spokój. Łatwiej na samym początku zmieniać szablony i treści, jeszcze zanim się przywiążesz.:D ale my ci nie powiemy co konkretnie robić.;)
BratanekSiostrzeńca

Postautor: latareczka » 9 paź 2017, o 08:04

ok., może się jednak na początek po prostu skonsultuję. Jest wiele pytań, a ja dopiero zaczynam i wielu rzeczy jeszcze po prostu nie wiem.
latareczka

Postautor: trapinch » 9 paź 2017, o 08:24

będzie dobrze.;) byle optymizm i do przodu. Jak ci zależy zawsze znajdziesz sposoby na sukces.

trapinch

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do W biznesie i finansach