Szukam pracy fizycznej w Holandii

Postautor: JajoBajo » 9 lip 2017, o 22:30

Cześć! Szukamy z grupą znajomych jakiegoś zajęcia, żeby dobie dorobić w czasie wakacji na studiach. Zajęcia zaczynamy dopiero pod koniec października, więc mamy sporo czasu. Interesuje nas jakaś praca fizyczna w Holandii, jakieś kawiatki, sadzonki, zbieranie owoców, co tam będzie dostępnego. Możecie coś polecić??
Awatar użytkownika
JajoBajo

Postautor: SobiesławPrądzyński » 9 lip 2017, o 23:10

Najlepiej to chyba po prostu jechać tam i na miejscu się zorientować, pewnie ogłoszeń o prace jest masa.
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

Postautor: ObertasONA » 10 lip 2017, o 00:37

E tam, kolega głupoty opowiada:D zanim się pojedzie trzeba wszystko mieć dopięte na ostatni guzik, nie można tak na żywioł jechać, bo to p rzecież obcy kraj jest. Ja sobie załatwiałam pracę przez agencję Marvel.pl, byłam już kilka razy na cięciu róż.
ObertasONA

Postautor: JajoBajo » 10 lip 2017, o 03:27

Czyli ta agencja pośredniczyła w załatwieniu wszystkiego?
Awatar użytkownika
JajoBajo

Postautor: ObertasONA » 10 lip 2017, o 05:36

Tak, podpisywaliśmy umowę po polsku, oni akurat zagwarantowali mieszkanie (domek w dobrym stanie, mieszkało nas w nim 6 osób). Trzeba tylko żebyście zwrócili uwagę, że nie na sto procent będziecie u jednego pracodawcy i w jednym domu miejszkali. Wszystkie potrzebne dokumenty mi wskazali, które będą mi potrzebne. No i na miejscu mieliśmy opiekę takiego jakby rezydenta, że w razie czego można było się z nim skontaktować.
ObertasONA

Postautor: JajoBajo » 10 lip 2017, o 05:59

A orientujesz się, może jak to jest teraz z ofertami pracy? Interesuje nam sierpień wrzesień i początek października.
Awatar użytkownika
JajoBajo

Postautor: ObertasONA » 10 lip 2017, o 06:36

Wiesz co, wejdź sobie tutaj http://marvelpc.pl/praca-w-holandii/praca-fizyczna-holandia.html tam są aktualne propozycje pracy fizycznej w Holandii, może coś Wam się spodoba. Praca jest generalnie różna, od zbierania owoców, przez opiekę nad zwierzętami, sprzątanie, układanie towaru, zbieranie zamówien i metkowanie, praca dla spawaczy. Naprawdę różne oferty.
ObertasONA

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do W biznesie i finansach