Interesuje mnie nowoczesne instrumentarium ortopedyczne

Postautor: IlonaMokrzycka » 6 lip 2017, o 00:58

Witajcie. Potrzebuje wyposażyc swój nowy gabinet w nowoczesne instrumentarium ortopedyczne wysokiej jakości. Z oferty której firmy oferującej tego typu sprzęt najlepiej skorzystać?
Awatar użytkownika
IlonaMokrzycka

Postautor: JerryT » 6 lip 2017, o 03:45

A na jakich konkretnie narzędziach ortopedycznych najbardziej Ci zależy? Masz już jakies wyposażenie w gabinecie czy jeszcze nic nie kupiłaś?
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: IlonaMokrzycka » 6 lip 2017, o 06:25

Jeszcze nie zakupiłam żadnych narzędzi ortopedycznych. Chciałabym więc znaleźć jakiś dobrze wyposażony sklep z takimi narzędziami, jak: młotki, raspatory, refraktory, kościotrzymacze, piły oscylacyjne oraz narzędzia chwytające.
Awatar użytkownika
IlonaMokrzycka

Postautor: JerryT » 6 lip 2017, o 08:37

Rozumiem. Tego rodzaju instrumentarium ortopedyczne dobrej jakości znajdziesz w kompleksowo wyposażonym sklepie, który o swojej ofercie narzędzi ortopedycznych pisze na stronie internetowej http://www.elite.info.pl/ortopedia/. Dostępne tam narzędzia pochodzą od uznanych na rynku medycznym europejskich producentów. Są to precyzyjnie wykonane, praktyczne i wytrzymałe produkty. Posiadają wymagane certyfikaty, tak więc można je bez obaw stosować w gabinecie ortopedycznym.
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: IlonaMokrzycka » 6 lip 2017, o 10:26

Dzięki za link. Najprawdopodobniej zdecyduje się skorzystać z tej oferty. A jakiego rodzaju narzędzia poza ortopedycznymi ten sklep oferuje klientom?
Awatar użytkownika
IlonaMokrzycka

Postautor: JerryT » 6 lip 2017, o 10:36

W ofercie sklepu elite.info.pl oprócz narzędzi ortopedycznych można znaleźć m.in. narzędzia chirurgiczne, ginekologiczne, laryngologiczne oraz neurochirurgiczne.
Awatar użytkownika
JerryT

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Szlachetność zdrowia