Badanie USG Doppler w Warszawie – gdzie warto się udać?

Postautor: ObertasONA » 3 lip 2017, o 21:03

Witam wszystkich, potrzebne mi informacje odnośnie miejsca w którym warto przeprowadzić badanie dopplerowskie. Chcę to sobie zrobić bo w rodzinie była tendencja do problemów z żyłami więc lepiej dmuchać na zimne. Tylko gdzie jest odpowiednia placówka?
ObertasONA

Postautor: BratanekSiostrzeńca » 3 lip 2017, o 23:54

Wybór jest szeroki. Są gabinety które oferują badania Dopplerem w standardzie i to w niezłych cenach, trzeba się jedynie z uwagą rozejrzeć.
BratanekSiostrzeńca

Postautor: SobiesławPrądzyński » 4 lip 2017, o 00:45

Ja jestem bardzo zadowolony z jakości badań w Rehmedicon, mają wiele bardzo dobrych not jak się rozejrzysz po internecie. I cenowo jak na NZOZ wypadają bardzo korzystnie z punktu widzenia pacjenta.
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

Postautor: JerryT » 4 lip 2017, o 02:22

Żona ma żylaki i była u nich właśnie na badaniu, tutaj możesz przeczytać więcej - https://rehmedicon.com/oferta/usg-doppler. Naprawdę nie ma na co narzekać, świetny poziom badań i świetna ekipa fachowców. Zdecydowanie polecam jak ktoś chce mieć solidnie przebadane żyły i tętnice. W takim temacie jak USG Doppler Warszawa nie zostawia pacjenta na lodzie tym bardziej że gabinet ma najlepszy możliwy sprzęt i dokładność takich badań jest wyższa niż jeszcze kilka lat temu więc są większe możliwości postawienia szybkiej i precyzyjnej diagnozy.
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: YesWeCanON » 4 lip 2017, o 04:50

Jest wiele zalet tego badania i warto je robić w ramach profilaktyki nawet jak żadnych problemów z naczyniami nie było. W sumie w tych czasach nigdy nie wiadomo kiedy nas jakaś dolegliwość dopadnie...
Awatar użytkownika
YesWeCanON

Postautor: miniona » 4 lip 2017, o 07:37

Moja ciocia od strony mamy miała żylaki i to dość rozległe ale właśnie dzięki dopplerowskiemu USG udało się je w porę zdiagnozować i skutecznie wyleczyć.
miniona

Postautor: stożkowa41 » 4 lip 2017, o 08:47

Przeglądam stronę https://rehmedicon.com/ i prezentuje się to zachęcająco. Też pomyślę o tym by właśnie tam zapisać się na badania a kilka tematów mam do załatwienia w tym momencie... O Dopplerze też powinienem pomyśleć bo przecież z tętnicami żartów nie ma.
Awatar użytkownika
stożkowa41

Postautor: JerryT » 4 lip 2017, o 10:24

Ludzie nie zdają sobie sprawy ze znaczenia USG Dopplera, myślę że zdecydowanie warto wydać tych kilka złotych i zorientować się w kondycji swoich naczyń bo zaniechania mogą być dużo kosztowniejsze.
Awatar użytkownika
JerryT

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Szlachetność zdrowia