Detoks alkoholowy dla kobiet – gdzie warto się zgłosić?

Postautor: IlonaMokrzycka » 19 maja 2017, o 04:17

Chodzi mi o odtrucie po długotrwałym ciągu alkoholowym, chyba niedługo będzie to potrzebne a nie mam pojęcia gdzie się zgłosić z bliską osobą żeby było dyskretnie i dobrze, możliwie dla niej komfortowo…
Awatar użytkownika
IlonaMokrzycka

Postautor: ognistyTom42 » 19 maja 2017, o 04:32

Ja nie wiem czy warto starać się o to żeby było komfortowo… to nie mają być wakacje ani wizyta w spa, często właśnie detoks otwiera oczy na nałóg i może własnie dlatego że takie osoby uświadamiają sobie jak nisko się stoczyły, jak szkodzą same sobie i że nie mogą sobie same poradzić wbrew temu co do tej pory myślały
Awatar użytkownika
ognistyTom42

Postautor: IlonaMokrzycka » 19 maja 2017, o 06:25

Wiem o tym, i tak to nie będzie przyjemne bo w końcu przyjdzie otrzeźwienie a przynajmniej na to liczę ale chodzi mi o to żeby atmosfera w tym miejscu w którym będzie detoks była przyjemna, fachowa opieka itp. To jest ważne, nie wiem czy wiesz ale osoby na zejściu alkoholowym czują się bardzo źle, przerabiałam to już z nią chociaż nie po detoksie, miała lęki, nastroje depresyjne i w ogóle. Raczej więc w takim stanie takiej osoby nie można w żaden sposób dołować a właśnie okazać jej wsparcie i szukam miejsca w którym to dostanie i dobrze się nią zajmą
Awatar użytkownika
IlonaMokrzycka

Postautor: ObertasONA » 19 maja 2017, o 09:08

Wiem że detoks alkoholowy dla kobiet w komfortowych warunkach o jakie ci chodzi robią w tym ośrodku http://terapiakobieta.pl/detoks-alkoholowy. Można zgłosić się do niego na detoks a potem zacząć leczenie, zwykle tak się to zaczyna i tak najlepiej byłoby w przypadku tej twojej bliskiej osoby. Sam detoks niewiele zdziała, tyle że oczyści organizm z toksyn i sprawi, że człowiek poczuje się lepiej ale co z tego skoro zaraz znów zacznie pić
ObertasONA

Postautor: IlonaMokrzycka » 19 maja 2017, o 11:01

No ja właśnie liczę że detoks będzie pierwszym krokiem w leczeniu. Dzięki za link
Awatar użytkownika
IlonaMokrzycka

Postautor: ObertasONA » 19 maja 2017, o 11:25

Ok
ObertasONA

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Szlachetność zdrowia