Ile kosztują przenośne koncentratory tlenu?

Postautor: latareczka » 9 lut 2017, o 00:53

Potrzebny mi przenośny koncentrator tlenu, czy ktoś w zwiazku z tym sie orientuje jakie są ceny? Piszcie proszę bo nie chcę kupić byle czego a nie chciałabym tez wydać za dużo pieniedzy.
latareczka

Postautor: ogoorek » 9 lut 2017, o 02:25

Jeśli nie chcesz wydać za dużo kasy to pomyśli o wynajęciu takiej aparatury. Wszystko kręci się wokół opłacalności dlatego powinnaś przeliczyć sobie czy na pewno kupno się opłaca. Dobrą i niedrogą wypożyczalnię znajdziesz tu: http://sklep.rehafund.pl/wypozyczalnia-koncentratorow-tlenu. Wiele razy wynajmowałem u nich sprzet dla ojca i zawsze byłem mega zadowolony.
ogoorek

Postautor: trapinch » 9 lut 2017, o 05:01

Podzielam opinie kolegi bo również korzystałem z wypożyczalni i bardzo sobie chwalę ich usługi i ceny. Mają bardzo szeroki asortyment a jakość sprzętów naprawdę robi wrażenie.
trapinch

Postautor: miniona » 9 lut 2017, o 05:41

Orientujecie się czy można tam też kupować sprzęty? Bo potrzebuję aparatu do bezdechu sennego na stałe więc wolałabym jednak mieć własny niż pozyczać.
miniona

Postautor: ogoorek » 9 lut 2017, o 08:40

Bez problemu kupisz u nich nowy sprzęt, a aparaty do bezdechu znajdziesz tu: http://sklep.rehafund.pl/aparaty-do-bezdechu-sennego. Mój teść ma stąd zamawiany i rzeczywiście pomaga bo coraz rzadziej przytrafia mu się gubić oddech. Kiedyś chodził po lekarzach, stosował jakieś pozycje do spania ale nic nie pomagalo. Kupiło się maszynę i jest ok :)
ogoorek

Postautor: miniona » 9 lut 2017, o 08:49

Tak to możesz mi pisać dzięki serdeczne :).
miniona

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Szlachetność zdrowia