Potrzebna niedroga poduszka ortopedyczna

Postautor: ozorek » 28 paź 2016, o 04:26

Cześć wam! Kochani potrzebne mi rózne przydatne dodatki dla osoby starszej ale od początku – po pierwsze i najważniejsze poduszka ortopedyczna w dobrej cenie. Fajnie jeśli w jednym sklepie bede mógł zrobicwieksze zakupy bo nie lubiesie rozdrabniać. Przydałby mi sie jeszcze jakis stolik i sztywne patyczki higieniczne. Pozdrawiam i proszę o szybkie odpowiedzi.
ozorek

Postautor: ladymcbet » 28 paź 2016, o 04:37

Hejka. Dobrych patyczków higienicznych szukaj tutaj: abamedica24.pl. Kupowałam tam dużo różnych rzeczy, od specjalnych podkolanówek dających ulgę nogom, aż po poduszki ortopedyczne w przystępnej cenie i za każdym razem byłam zadowolona nie tylko z małej ilości wydanych pieniedzy ale i jakości, bo produkty mają świetne. Rezultaty są naprawdę widoczne i to w krótkim czasie stosowania. Pozdrawiam i polecam bo warto.
ladymcbet

Postautor: JerryT » 28 paź 2016, o 06:05

Podpisuję się pod wypowiedzią koleżanki bo jest co chwalić. Niedrogi i porządny sklep który oferuje sprawdzone produkty najlepszej jakości. Pytałeś o stolik, więc chyba masz na myśli taki stół przyłóżkowy na którym można sobie postawić np komputer? Z tego co pamietam to znajdziesz u nich kilka różnych wariantów, ale jakby co to pisz, pomoge, pzdr i wszystkiego dobrego!
Awatar użytkownika
JerryT

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Szlachetność zdrowia