Stomatolog prywatnie czy na NFZ?

Postautor: JerryT » 2 wrz 2016, o 02:53

Czesc strasznie boli mnie zab i tak się zastanawiam, isc prywatnie do dentysty czy na narodowy fudusz, podpowiedzcie cos, nie chce przplacac, ale nie wiem czy na NFZ się od razu dostne, poradzcie coś, może polecacie jakigos dobrego stomatologa?
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: SobiesławPrądzyński » 2 wrz 2016, o 03:37

z bolem muszą cie przyjac łaski nie robią, nie po to płacisz składki zeby przepłacać, wato udac się do przychodni blisko teojego miejsca zamieszkania i zapytac ile zapłacisz za lepsza plombę, bo wiadomo, ze nikt nie chce czarnych plomb.
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

Postautor: IlonaMokrzycka » 2 wrz 2016, o 06:15

troche sam sobie zaprzeczyłeś, bo sam przyznałeś, ze jednak za lepsze plomby trzeba płacic, to już lepiej od razu pójśc do prywatnego dentysty w stolicy Wielkopolski przyjmuje swietny stomatolog z długoletnim doświadczeniem, ma indywidualne podejscie do pacjenta i dobrze wyposażony gabinet.
Awatar użytkownika
IlonaMokrzycka

Postautor: JerryT » 2 wrz 2016, o 08:07

A gdzie dokladnie ma on swoj gabinet, w jakiej dzielnicy, ile zapłace za plombę i w jakich godzinach przyjmuje?
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: IlonaMokrzycka » 2 wrz 2016, o 09:48

a sory faktycznie nie podałam ci adresu, ceny dokładnej Ci też nie podam, ale zapewnam ze jest to niedrogi stomatolog Poznań Grunwald to dzielnica, gdzie ma swoj gabinet. Przyjmuje od 9 do 19 w dni powszednie a w soboty do 14. Zreszta zapytaj o Bajkodent, każdy ci wskaże drogę i trafisz tam bez problmu.
Awatar użytkownika
IlonaMokrzycka

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Szlachetność zdrowia