Renomowane sklepy kosmetyczne z produktami z kolagenem, jakie polecacie?

Postautor: IlonaMokrzycka » 1 wrz 2016, o 08:16

Siemanko, mam taki problem, ze się starzeję :P i nie bardzo ten proces mi się podoba. Chciałam się dowiedzieć, czy może ktoś zna jakieś konkretnego kosmetyki, które zatrzymują lub cofają proces starzenia, albo od razu sklep który sprzedaje specyfiki ratujące naszą młodość ;)
Awatar użytkownika
IlonaMokrzycka

Postautor: paniJaskółka1992 » 1 wrz 2016, o 10:24

Najlepiej zrób zakupy w Kolagenowym Sklepie. Mają tam wszystko czego potrzebujesz. bo nie wiem czy wiesz by zachować młodość musisz uzupełniać kolagen, który się traci wraz z wiekiem.
Awatar użytkownika
paniJaskółka1992

Renomowane sklepy kosmetyczne z produktami z kolagenem, jaki

Postautor: frankfuterka469 » 1 wrz 2016, o 12:58

Ja bardzo lubię kolagen w żelu. jest przyjemny, ma ładny zapach i łatwo się go stosuje. Mogę go zabrać ze sobą wszędzie. Bardzo ujędrnia skórę, ja nie mam żadnych rozstępów jestem po dwóch porodach, a moje dzieci nie były zbyt drobne. Właściwie to poro przytyłam, potem sporo schudłam i myślę, ze gdyby nie odpowiednia suplementacja moja skóra na pewno by to odczuła.
Awatar użytkownika
frankfuterka469

Renomowane sklepy kosmetyczne z produktami z kolagenem, jaki

Postautor: latareczka » 1 wrz 2016, o 14:34

Trochę już zdążyłam wypróbować różnych suplementów i najlepszy jest kolagen Colvita. Dzięki niemu wygładziły mi się zmarszczki an czole, a myślałam, ze nie ma już na nie rady. jednak gdy uzupełniła odpowiednio kolagen od razu lepiej się poczułam. teraz jestem bardziej pewna siebie i dużo szczęśliwsza.
latareczka

Postautor: SobiesławPrądzyński » 1 wrz 2016, o 15:41

Z reguły tak jest, ze na każdego działa trochę coś innego, więc będziesz musiała poeksperymentować sama. U ciebie może zadziałać inna substancja labo w innych proporcjach.
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Szlachetność zdrowia