Detoks – czy jest bezpieczny dla zdrowia?

Postautor: IlonaMokrzycka » 24 sie 2016, o 00:07

Hej, czy ktoś z was może zaliczył detoks? Mojego brata za kilka dni biorą, martwię się o niego …
Awatar użytkownika
IlonaMokrzycka

Postautor: danny » 24 sie 2016, o 01:40

Idzie do specjalistycznego osrodka?
danny

Postautor: IlonaMokrzycka » 24 sie 2016, o 03:31

Tak. Udało się go namówić do tego, żeby poszedł do prywatnego ośrodka leczenia dla uzależnionych choc nie było to łatwe i trwało tak naprawdę kilka lat… Ma od ponad 10 lat problem alkoholowy. Cały czas się migał od leczenia. Teraz wreszcie może się uda…
Awatar użytkownika
IlonaMokrzycka

Postautor: danny » 24 sie 2016, o 04:00

to spokojnie zajmą się nim specjaliści – zawsze jest to robione pod okiem lekarzy. Zresztą poczytaj sobie np. to: leczenie.osrodekoaza.pl/detoks - tu masz w miarę jasno napisane na czym to polega. I tak to jest w rzeczywistości – mam za sobą coś takiego. Nie jest lekko, to fakt. Wyjesz wręcz z bolu jak nie możesz się napić, ale jak się wyciszysz, to jakby twój umysł dostał rozjaśnienia… Co nie zmienia faktu, że da się pokonać alkoholizm Leczenie trochę potrwa i tak naprawdę polega na wygaszeniu problemu, ale ciężką pracą da się to osiągnąć. To zarówno wysiłek dla ciała, jak i dla umysłu. W tym wszystkim ważne jest wsparcie terapeutów i rodziny. Takie ja mam spostrzeżenia.
danny

Postautor: hutch » 24 sie 2016, o 05:17

Potwierdzam to, co pisze kolega. Ja też przeszedłem przez to piekło. Odwyk był straszny, ale przezyłem go jakoś :) I teraz jestem trzeźwy już 8 rok. Trzymam kciuki, żeby Twój brat również go wytrwał. Odwyk to dopiero kroczek w całym tej terapii…
hutch

Postautor: IlonaMokrzycka » 24 sie 2016, o 07:42

Mogę się tylko domyślać, ale marze już o tym, aby go wreszcie zrobił…
Awatar użytkownika
IlonaMokrzycka

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Szlachetność zdrowia